fbpx

МФО прискорили процес отримання грошей в кредит для жителів Івано-Франківська

Економіка 16:01, 19.03, 2020

МФО продовжили автоматизувати ключові етапи при видачі грошей в кредит для жителів Івано-Франківська. Множинні поліпшення дозволили спростити подачу заявки, скоротити час розгляду заявки до 14 хвилин, а грошові кошти переводяться позичальникові відразу після схвалення запиту.

Мікрофінансові організації перейшли на спрощене кредитування

Деяким жителям Івано-Франківська складно отримати кредит в банку: доводиться збирати пакет документів, папери, виписки з місця роботи, витрачати час на поїздки та очікування. Деякі банки вимагають наявності 2-3 поручителів, а іноді – заставне майно. Незважаючи на докладені зусилля, багато громадян отримують відмову у видачі грошових коштів.

МФО почали надавати гроші в кредит без довідок та поручителів, тому з документів позичальнику потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Подати заявку на отримання грошових коштів в борг можна онлайн, заощадивши час на поїздках та очікуваннях в чергах.

Процедура отримання грошей в кредит виглядає наступним чином:

  1. Розрахунок позики на кредитному калькуляторі. Користувач вводить суму та терміни, а система – розраховує переплату та крайню дату повернення позикових коштів.
  2. Реєстрація. Для створення особистого кабінету потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль.
  3. Заповнення анкети. Для отримання грошей в борг від мікрофінансової організації потрібно максимально докладно відповісти на стандартні запитання, на кшталт місця проживання, роботи, додаткових джерел доходу.
  4. Введення платіжних даних. Щоб отримати кредит на карту, потрібно ввести її дані та пройти процедуру підтвердження.
  5. Отримання грошей. Залишається подати заявку, відповідь по якій прийде протягом 14 хвилин. Якщо запит схвалили, грошові кошти перекажуть на карту.

Повернути гроші, які позичальник взяв у мікрофінансової організації, можна через особистий кабінет, інтернет-банкінг, платіжні термінали або банківський переказ. Щоб заощадити час та гроші на оплаті комісії, доцільно закривати кредит через особистий кабінет.

МФО дали можливість прискорити процес отримання грошей в кредит

Незважаючи на зміни процедури оформлення, умови кредитування залишаються колишніми. Наприклад, на сервісі www.cashinsky.ua можна взяти перший займ на суму до 10 000 гривень під 0,01%. Користуватися позиковими коштами можна протягом 30 днів.

Компанії також пропонують автоматичне прийняття заявок, тобто гроші переводяться на карту відразу після подачі запиту. Для отримання такої можливості треба регулярно оформляти та своєчасно повертати позикові кошти.

Щоб в потрібний момент швидко взяти гроші в кредит, рекомендуємо підготуватися. Заздалегідь зареєструйтеся, заповніть анкету, додайте та верифікуйте банківську карту. Коли знадобляться гроші, ви можете перейти в особистий кабінет, подати заявку та отримати позику на карту.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: