fbpx

Мікрофінансові установи: яку обрати?

Економіка 14:37, 07.04, 2020

Онлайн-кредитуванням сьогодні вже нікого не здивуєш. Мабуть, всі знають, що це таке, як користуватися цим сервісом, його плюси та мінуси.

Якщо коротко, то основними перевагами онлайн-кредитування через МФО є зручність оформлення, адже все відбувається у вас вдома, мінімум документів та швидкість прийняття рішення. Також можна зауважити, що більшість мікрофінансових установ працюють цілодобово.

Мінусами такого сервісу можна назвати хіба що відсотки, які доведеться заплатити за користування кредитними грошима. Тож головною проблемою у питанні вибору установи для видачі кредиту є необхідність порівняння умов. Наприклад, у майбутнього користувача кредитом може виникнути питання, чому кредит Манівео вважається одним із найзручніших на ринку подібних послуг? Або – яка установа пропонує найприйнятніші умови? Також варто пам’ятати, що час від часу всі компанії проводять різноманітні привабливі акції для своїх клієнтів.

Мікрофінансові установи: яку обрати? 1

Як перевірити інформацію та не згаяти на це купу часу?

Звичайно, перевіряти вручну сайти усіх представників подібних послуг для того, щоб порівняти всі умови видачі та погашення кредиту, не варто. Бо ця робота займає досить багато часу, тим самим забираючи перевагу у швидкості видачі кредитної допомоги.

Тож, аби вигідно взяти гроші в кредит онлайн та не згаяти купу власного часу на порівняльний аналіз, можна скористатися спеціальними аналітичними сервісами, які здатні швидко підібрати найвигіднішу пропозицію для вас. Наприклад, такий сервіс як Credit-10, який має великий міжнародний досвід, допоможе вам порівняти пропозиції мікрофінансових установ по кредитах за різними категоріями. Тобто сервіс надає можливість обрати пропозицію за замовчуванням, за оцінкою, за строком або за ставкою.

На сайті також можна ознайомитись не тільки із повною інформацією про кредит, а й з відгуками споживачів цих послуг. Слід зауважити, що сам сервіс не є мікрофінансовою установою та не приймає будь-якої участі в оформленні заявки на кредит. Тому приховувати або робити якісь інші маніпуляції із відгуками сервісу немає сенсу.

Відповідальність – гарант приємних вражень від онлайн-кредитування

На сьогодні ринок кредитів онлайн в Україні досяг досить серйозного рівня. Тому негатив від роботи мікрофінансових організацій найчастіше виникає через безвідповідальне ставлення самих споживачів. Адже кредитори майже завжди йдуть назустріч своїм клієнтам у разі виникнення проблемних ситуацій.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: