fbpx

Міненергодовкілля: Україні потрібно збільшити видобуток газу

Економіка 17:10, 05.09, 2019
НА ФОТО: Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель (фото — прес-служба Кабміну)

Про це заявив новопризначений Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель під час своєї першої пресконференції у Києві.

Серед пріоритетів Міністерства енергетики і захисту довкілля – нарощування газу вітчизняного видобутку. Міністр Олексій Оржель підкреслює, що існуючий потенціал надр недостатньо використовується. Рівень видобутку в Україні повинен бути вищим.

“Питання по розвитку видобутку — це для нас пріоритет. Ми не використовуємо потенціал. У нас десь 1,2% видобутку від запасів, загальносвітовий тренд — 4-5%. Це дуже низький рівень, зважаючи на те, що ми залежні від імпорту газу. Ми будемо найближчим часом приймати законодавчі ініціативи щодо збільшення видобутку газу. Ми будемо намагатися робити все можливе, щоб на ринку були реформи, щоб приходили інвестиції”, — підкреслив міністр.

Олексій Оржель повідомив, що питання інвестицій обговорювали з американськими партнерами під час нещодавніх переговорів у Польщі.

Зазначимо, що до свого призначення Міністр енергетики та довкілля займав активну позицію з приводу проведення онлайн-аукціонів та підписання угод про розподіл продукції.

Згідно із останнім дослідженням Ініціативи прозорості видобувних галузей, надра Івано-Франківщини містять понад 32 млрд м³ газу й 1,4 млрд м³ газового конденсату. Щороку на Прикарпатті видобувають близько 400 млн м³ газу.

Читайте також: Як громадам Прикарпаття визначити запаси газу та спланувати рентну плату

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: