fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Економіка
  • На Франківщині відберуть інвестиційні проєкти для реалізації коштом Державного фонду регіонального розвитку

На Франківщині відберуть інвестиційні проєкти для реалізації коштом Державного фонду регіонального розвитку

Економіка 07:15, 04.10, 2019

В Івано-Франківську розпочала роботу регіональна комісія з проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів для реалізації коштом ДФРР.

Очолює роботу новоствореної комісії перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. До складу увійшли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, депутати обласної ради, представники облдержадміністрації та громадських організацій, Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

На Франківщині відберуть інвестиційні проєкти для реалізації коштом Державного фонду регіонального розвитку 1

Завдання цієї комісії – конкурсний відбір та проведення оцінки інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Як зазначила Марія Савка, кошти Державного фонду регіонального розвитку уже дали можливість реалізувати на Прикарпатті багато інфраструктурних проєктів.

«Спостерігається тенденція до збільшення фінансових поступлень з фонду. Якщо у 2017 році такі поступлення для області склали 254,7 млн грн, то у 2019 вони становлять 292 млн грн. Ми очікуємо, що цього року обласний фонд, який ми використовуємо на ці проєкти, буде на 25 відсотків більшим, ніж у минулому році», – повідомила посадовиця.

На Франківщині відберуть інвестиційні проєкти для реалізації коштом Державного фонду регіонального розвитку 3

На засіданні акцентували увагу на вимогах до інвестиційних програм і проєктів, які подаватимуть на розгляд комісії зацікавлені сторони, дотриманні термінів подання документів, відповідності запропонованих проєктів основним напрямкам Стратегії розвитку Івано-Франківської області, а також подальшій реалізації програм, які фінансувалися ДФРР у попередні роки.

Марія Савка наголосила, що виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку можливе тільки за умови співфінансування програм і проєктів із місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.

Комісія схвалила терміни прийому документів – з 28 жовтня по 26 листопада цього року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: