fbpx

На Франківщині замельдувався 41 мільйонер

Економіка 15:10, 09.06, 2022

Прикарпатці подали 4282 декларації та задекларували понад 786,3 мільйонів гривень отриманих торік доходів. Про це під час пресконференції повідомила начальник Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

На сьогодні до бюджету від декларантів уже надійшло майже 17,8 мільйонів гривень ПДФО та 3,8 мільйони гривень військового збору. Решту суми, нагадує Столярик, необхідно сплатити до 1 серпня 2022 року. За результатами деклараційної кампанії прикарпатці зобов’язалися сплатити майже 35 мільйонів гривень ПДФО та військового збору.

Серед цьогорічних декларантів 41 мешканець Прикарпаття отримав понад 1 мільйон гривень доходів. Найбільше мільйонерів, а це 16 громадян, проживають в місті Івано-Франківську. Один з них задекларував 63 мільйони гривень, які він отримав, згідно з поданою декларацією, від іноземних доходів. До речі, цим платником уже сплачено 5,5 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб та 960 тисяч гривень військового збору.

Ірина Столярик зазначає, що серед видів доходів, які громадянам принесли мільйонні статки, іванофранківці цьогоріч вказали, як уже згадувалося, іноземні доходи, інвестиційні прибутки, доходи від продажу нерухомого і рухомого майна та у вигляді спадщини.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: