fbpx

На Промприладі відкриють новий коворкінг

Економіка 16:23, 12.12, 2022

В Івано-Франківську відкриють Business Support Center and Coworking в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

В умовах масованих російських ракетних ударів на енергетичну інфраструктуру України чимало людей втратили можливість нормально працювати як вдома, так і в офісі. Для забезпечення комфортних умов для резидентів Промприладу в інноваційному центрі встановили генератор. Його потужностей вистачає для забезпечення електроенергією найнеобхідніших пристроїв (працюють розетки, освітлення) та частини поверху. 

Та робочий простір не обмежився коворкінгом: відвідувачі приходять та працюють в артгалереї, зоні Промбару та Промфуду, коридорах інноваційного центру.

Промприлад став “офісом” для IT-спеціалістів, фрилансерів, дизайнерів, перекладачів, підприємців, викладачів різних предметних галузей, психологів та творчих людей. 

Водночас в останній місяць потік запитів про оренду робочого місця тільки зростає. Питання надходять як від окремих людей, так і цілих команд. Це потребує від нас нових рішень та ідей, спрямованих на розширення можливостей для містян, які працюють онлайн. 

У зв’язку з цим 14 грудня ми відкриваємо Business Support Center and Coworking – фізичний простір Центру підтримки бізнесу з коворкінгом – проєкту, який БО “Благодійний фонд “Промприлад” імплементує спільно з міською адміністрацією Івано-Франківська. Новий простір дозволить підтримати підприємців та підприємиць, які продовжують створювати нові продукти та сервіси в місті.

Релокований бізнес має можливість отримати ваучер на оплату робочого місця в коворкінгу вартістю 4500 грн/місяць або 400 грн/день. Завдяки підтримці Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні 10 підприємців зможуть отримати ваучери на робочі місця в коворкінгу.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: