fbpx

На Прикарпатті найменші зарплати у будівництві та сфері нерухомості, - статуправління

Економіка 17:49, 03.09, 2021

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ та організацій області із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у липні цього року становив 12 625 грн.

Це у 2,1 рази перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (6000 грн). За розміром середньої номінальної заробітної плати штатних працівників у липні 2021 року область посіла 12-те місце серед регіонів України, повідомляє пресслужба Головного управління статистики в Івано-Франківській обалсті.

Високий рівень заробітної плати в області спостерігався на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, сфері транспорту, сфері державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 42,8–52,1%, а найвищий рівень зафіксовано у виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, де заробітна плата перевищила середню по області у 2 рази.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у будівництві та сфері операцій з нерухомим майном (не перевищували 65,2% від середнього показника по області).

Заробітна плата штатних працівників у липні 2021 року порівняно з червнем 2021 року зменшилась на 2,2%, а відносно липня 2020 року збільшилась на 23,4%.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: