fbpx

Найкращі виробники металу в Україні

Економіка 16:58, 23.03, 2020

Металургія – одна із небагатьох галузей, де українські металургійні компанії гідно конкурують з міжнародними корпораціями та займають досить високі позиції в міжнародному рейтингу. Так, згідно зі статистичними даними Укрметалургпрому Україна декілька років поспіль займає 13-те місце серед 62 країн-виробників сталі. Середньодобові обсяги вітчизняного виробництва сталі на початок 2020 становлять 59,5 тисяч тонн, що лише на 0,34% менше звітних даних за аналогічній період минулого року. Такі темпи виробництва та високу якість сталевого прокату Україна може забезпечити завдяки невтомній праці металургів. Й зараз визначимо найкращих з них.

МЕТІНВЕСТ

Найбільш значний вітчизняний виробник чорного металу та компанія міжнародного рівня з розвиненою структурою. На сьогоднішній день до складу холдингу входять найбільш стабільні металургійні підприємства України:

  • ПАТ «Запоріжсталь»;
  • металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ»;
  • Маріупольський металокомбінат ім. Ілліча.

Завдяки багатосторонньому напрямку діяльності ГРУПА МЕТІНВЕСТ може забезпечити виробництво повного циклу. Це є значною перевагою компанії та дозволяє їй поставляти на український та міжнародний ринок метал високого ґатунку й формувати вигідні конкуренті ціни на весь сортамент виробленого сталевого прокату.

Для підвищення рівня виробництва та конкурентоспроможності продукції компанія провела значну модернізацію промислових потужностей та переорієнтувала виробництво на використання більш енергоефективних технологій. Ба більше, компанія успішно вирішила головне питання галузі й ліквідувала індустріальній розрив між заводами-виробниками та кінцевим споживачем. Це дозволяє практично кожному купити метал високої якості без багаточисленних посередників, тим більше, що МЕТІНВЕСТ значно поширив номенклатуру свого сортаменту.

ArcelorMittal Кривий Ріг

Український підрозділ компанії також є промисловою базою повного циклу. В минулому технологічна база виробника мала унікальні можливості й була однією з найбільш розвинених в Україні. Але після проведення реприватизації, результатом якої й саме сталось вливання Кріворіжсталі до структури міжнародної корпорації ArcelorMittal, значного оновлення потужностей та обладнання не відбувалось. Тому сортамент виробника типовий й включає стандартну металеву продукцію: катанку,марматуру, фасонний прокат.

Інтерпайп

Українська промислова компанія й значний виробник сталі, трубного прокату та колісних пар для залізничного транспорту. ІНТЕРПАЙП стабільно працює над покращенням продукції і в межах стратегічної концепції розвитку проводить політику постійного оновлення виробничої бази та працює в напрямку оновлення й розширення сортаменту. Так, в 2012 р. виробник завершив будівництво електросталеплавильного комплексу, який стабільно завантажений й забезпечує високу якість сталі. А наприкінці 2019 року на підприємстві запрацювали склади з функціоналом на основі сучасних диджітал-технологій.

Завдяки цьому компанія стала головним постачальником труб і залізничних коліс у сучасній Україні. Постійна орієнтація на покращення промислової бази разом з грамотно розробленим маркетингом дозволяє компанії ІНТЕРПАЙП нарощувати обсяги виробництва, розширювати географію збуту й гарантувати якість продукції.

Дніпровський металургійний комбінат

Публічне акціонере товариство входить до складу ІСД. Але на жаль, незважаючи на потужну промислову базу й значний попит на продукцію комбінату, в 2020 році підприємство скорочує обсяги виробництва стального прокату внаслідок кризи керівництва.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: