fbpx

Найпопулярніші способи поповнення картки

Економіка 14:40, 05.06, 2020

Поповнити картку будь-кого українського банку можливо або з її присутністю або без неї, готівкою або безготівковим способом. Ви можете поповнювати як свою, так і чужу картку, наприклад, своїм рідним чи друзям.

Розрізняють такі варіанти внесення коштів на карткові рахунки:

  • через термінали самообслуговування;
  • в касах банку;
  • переказ з картки на картку;
  • переказ на картку за реквізитами.

Тож дізнаємося детальніше, як поповнити карту вище зазначеними способами.

Через термінали

Поповнити банківську картку через мережі терміналів самообслуговування можливо як готівкою, так і за допомогою власної картки.

У зв’язку із набранням чинності Закону про фінмоніторинг поповнення банківського «пластику» готівкою через термінали без ідентифікації особи допустиме лише на суму до 5000 грн, а до 15 000 грн та, якщо ви не клієнтом банку, – знадобиться пред’явити паспорт. При цьому на перекази між своїми картками це обмеження не поширюється.     

Цей спосіб зручний, коли вам необхідно швидко поповнити картку готівкою на невелику суму.

Через каси банку

У разі поповнення картки у касі свого банку слід надати картку касиру, який і проведе операцію за вас. Але якщо ви не є клієнтом фінансової установи і бажаєте здійснити переказ готівки на картковий рахунок від 5000 грн або у вас немає картки із собою – доведеться пред’явити документ, що посвідчує вашу особу. При переказі до 5000 грн ідентифікація відправника не потрібна.

Поповнення через касу підходить тоді, коли поруч із вами є відділення банку та коли в потрібний момент у вас відсутній інтернет для самостійного внесення коштів на свій рахунок чи на картку іншої людини.

Перекази з картки на картку

Внести кошти на свою чи чужу картку можливо і онлайн за допомогою спеціальних платіжних сервісів або через інтернет-банкінг вашого банку. Це зручно тоді, коли у вас є доступ до інтернету і немає вільного часу на візит до відділення чи терміналу. Такий спосіб дає можливість здійснити перекази між картками миттєво з мінімальними переплатами.

Нововведення щодо карткових платежів не торкаються безготівкових переказів між власниками карток, які вже ідентифіковані банком. Тобто клієнт фінансової установи може здійснювати переказ коштів з картки на картку без обмежень по сумі та без пред’явлення паспорта.

Перекази з карти на картку мають мінімум недоліків, адже вирізняються зручністю і швидкістю. Банківська картка – це вже ідентифікований продукт, який не потребує додаткових перевірок з боку банку чи контролюючих органів. З розвитком фінансових технологій переказувати кошти стане набагато простіше.  

Перекази коштів за реквізитами

Знаючи реквізити компанії, вам не доведеться відвідувати її офіс чи шукати інший варіант, де поповнити картку. Все набагато простіше. Потрібні гаджет чи комп’ютер із інтернетом, банківська картка та, власне, дані рахунку установи. Такий спосіб дозволяє швидко здійснити платежі на юридичні рахунки компаній, погасити кредит, оплатити комунальні послуги, товар чи послугу. Зазвичай переказ коштів за реквізитами вимагає значної комісії, тому перед проведенням операції перевірте цей момент.

Знаючи переваги та недоліки того чи іншого варіанта поповнення картки, ви будете застраховані від різних неприємностей. У кожного банку чи онлайн платіжної системи свої умови і «тарифи». Інколи такі сервіси порушують законодавчі нормативи або беруть за операції суттєві комісії. Тому обирайте лише перевірений платіжний інструмент! Найкращі умови переказу на картку:https://www.ipay.ua/ua/p2p.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: