fbpx

ООН за участі Швейцарії перетворить Калуський індастріал ХАБ на екоіндустріальний

Економіка 15:49, 07.10, 2022

За підтримки ООН Калуський індустріальний парк на Івано-Франківщині перетворять в екоіндустріальний.

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин та директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва спільно з Калуським міським головою Андрієм Найдою зустрілися з координатором проєкту UNIDO Антоном Клещовим, засновником Калуського індустріального парку Анатолієм Чумичкіним та операційним директором Вадимом Пасічником.

Обговорили проєкт «GEIPP Ukraine», який реалізується в Україні Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку за фінансової підтримки Швейцарії в рамках глобальної програми екоіндустріальних парків.

Калуський індустріальний парк «Калуш індастріал ХАБ» – один із п’яти парків (загалом їх в Україні зареєстровано 55), обраний Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку для надання міжнародної технічної допомоги і подальшої трансформації його в екоіндустріальний.

Проєкт «GEIPP Ukraine» передбачає проведення технічного аудиту, розроблення рекомендацій для побудови промислового симбіозу підприємств, проведення навчання з керівниками тощо. В результаті планується досягти зменшення показників викидів СО2 в атмосферу, споживання викопного палива, електроенергії, хімічних речовин, води.

Серед іншого засновник парку Анатолій Чумичкін повідомив, що декілька релокованих підприємств з тих областей, де зараз ведуться бойові дії, розмістили свої потужності в Калуському індустріальному парку і вже відновили роботу. 

Своєю чергою Віталій Ільчишин нагадав, що на Івано-Франківщину переїхали майже 60 підприємств з різних областей нашої держави, третина з них розмістилась у Калуші. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: