fbpx

Особливості та умови кредитів без дзвінків та перевірок

Економіка 18:40, 27.08, 2021

Багато людей стикалися з такою ситуацією, коли вкрай потрібна певна сума грошей, а взяти її просто немає звідки. Звісно, перше, що спадає на думку, – звернутися по допомогу до батьків, інших родичів або друзів. Інколи це може навіть спрацювати, але в більшості випадків знайомі та родичі просто не мають потрібної суми або не в змозі вільно нею розпоряджатися.

Другий крок, на який зазвичай наважується нужденна людина, – це звернення до банку. Це може стати неабияким виходом з ситуації в тому випадку, коли ви готові до численних перевірок, дзвінків на роботу чи родичам, бо саме таким чином менеджер банку має перевірити платоспроможність потенційного клієнта. І ось тут починаються проблеми:

 • гроші потрібні терміново й на перевірки просто немає часу;

 • сповіщати будь-кого про наявність фінансових проблем не хочеться;

 • рівень офіційного доходу не дозволяє отримати необхідну суму;

 • негативна кредитна історія ставить на один щабель з недобросовісними позичальниками.

Таких факторів можна назвати чимало, і кожен з них стане на заваді швидкому отриманню грошей.

Отримати онлайн кредит без дзвінків і перевірок насправді нескладно. Для цього лише потрібно звернутися до мікрофінансової організації. Це дуже просто, адже подібних сервісів багато.

D:\ЕТХТ\Игорь Бажин\Dinero\1.jpg

Що таке МФО

Мікрокредитні організації, як зрозуміло з самої назви, надають клієнтам досить невеликі суми грошей на порівняно малий термін. Зазвичай строк кредитування становить від 14 до 30 діб, є й такі сервіси, що надають позики на пів року і навіть більше. Але брати гроші на такий значний термін невигідно, бо відсоткова ставка досить висока. Натомість у МФО є багато переваг, які майже нівелюють значну переплату:

 • сума позики може становити від декількох сотень до кількох десятків тисяч гривень;

 • для отримання грошей непотрібно вносити заставу, приводити поручителя;

 • не потрібно доводити розмір доходу та його походження;

 • нема потреби збирати довідки;

 • співробітники МФО ніколи не будуть дзвонити з перевірками до родичів чи роботодавця;

 • гроші можна повернути в будь-який момент, навіть на наступний день;

 • для оформлення позики потрібно мати лише паспорт та ІПН;

 • звернутися до МФО та отримати гроші можна дистанційно, ходити нікуди не потрібно.

До того ж багато кредитних сервісів для першого разу пропонують своїм клієнтам взяти позику безкоштовно або під настільки незначний відсоток, що його не варто навіть розглядати. Це дає змогу познайомити потенційного клієнта з усіма перевагами такого способу кредитування та підвищує шанс на те, що наступного разу у скрутній ситуації він звернеться по допомогу до тієї ж організації.

Як отримати гроші

Оформити позику онлайн дуже просто. Треба перейти на сайт обраної компанії, заповнити невеличку анкету та прив’язати банківську картку, на яку надійдуть гроші. Під час оформлення треба також обрати суму та строк, по завершенні якого гроші потрібно буде повернути.

Щоб заздалегідь прорахувати найбільш вигідну пропозицію та дізнатися точну суму переплати, майже кожен онлайн-сервіс кредитування пропонує скористатися спеціальним калькулятором. Оформлюючи онлайн-позику, ви можете бути впевнені, що сплатите лише ту суму, що прописана в договорі. Ніяких прихованих платежів та нав’язаних послуг страхування тут не передбачено.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: