fbpx

Співпраця з іноземцями: для франківських підприємців з галузі креативних індустрій ТПП влаштовує навчання

Економіка 14:14, 25.09, 2023

Торгова-промислова палата запрошує підприємців з галузі креативних індустрій до участі у проєкті, який реалізується за підтримки ЄС та Уряду Німеччини.

В межах проєкту «Амбасадори міста Івано-Франківськ» відберуть 10 експорто орієнтованих компаній, які отримають доступ до практичних знань та навичок у сфері торгівлі, маркетингових компонентів, проведення В2В зустрічей, ведення перемовин, презентації свого бізнесу та налагодження співпраці з іноземними компаніями.

Навчання влаштовує Івано-Франківська торгово-промислова палата в співпраці з Івано-Франківською міською радою.

Будуть проведені навчальні онлайн-вебінари та 20 консультацій з кожним учасником – по дві відповідно.

Завершенням проєкту буде торгова місія представників малих і середніх підприємств Івано-Франківська та Івано-Франківської торгово-промислової палати та Івано-Франківської міської ради «Посли міста Івано-Франківська» до Чеської Республіки.

Дедлайн подачі заявок – до 27 вересня.

«Якщо ваша компанія працює в секторі креативних індустрій, а саме крафтове виробництво або харчопереробна галузь, у вас від 5 до 100 найманих працівників, маєте продукцію, готову до експорту, або у вас є перший досвід експорту, запрошуємо вас взяти участь в конкурсному відборі», – зазначають у ТПП.

Результати відбору оприлюднять 28 вересня.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: