fbpx

Бізнес Прикарпаття та інших тилових областей боїться працювати через ракетні атаки рф – опитування

Економіка 10:32, 17.01, 2023

Підприємці Харківської, Тернопільської, Полтавської та Івано-Франківської областей вважають небезпечним ведення бізнесу через російський ракетний терор. Цікаво, що на Волині та Закарпатті, на думку бізнесу, працювати безпечно.

Про це пише Форбс з посиланням на дані Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, який провів опитування підприємців.

Згідно з результатами щомісячного опитування за грудень 2022-го, частка підприємців, які повідомили, що працювати небезпечно, залишається без суттєвих змін проти листопада та становить 47%. Значення перешкоди для ведення бізнесу «працювати небезпечно» у листопаді та грудні було найвищим за весь період опитування.

Зокрема, 100% опитаних підприємців у Харківській, Тернопільській, Полтавській та Івано-Франківській областях заявили про небезпеку для ведення бізнесу через ракетні атаки РФ. У Львівський області вважають, що працювати небезпечно, 96,8% опитаних, у Києві – 81% респондентів. Водночас у Волинській і Закарпатській областях, на думку бізнесу, працювати безпечно.

Читайте також: 14 січня на Прикарпатті російські ракети влучили в об’єкт енергетики

Бізнес Прикарпаття та інших тилових областей боїться працювати через ракетні атаки рф – опитування 1

Зазначимо, у листопаді відповідно до даних дослідження про небезпеку для ведення бізнесу через ракетні атаки РФ заявляли 75% підприємців з Франківщини.

Бізнес Прикарпаття та інших тилових областей боїться працювати через ракетні атаки рф – опитування 2

Також у дослідженні зазначається, що у грудні 2022 року перебої з електрикою другий місяць поспіль очолюють список перешкод для ведення бізнесу. Відсоток респондентів, які повідомили про перебої з електроенергією як про перешкоду для бізнесу, дещо зріс із 78% у листопаді до 80% у грудні.

Збір даних для опитування відбувався 13-26 грудня, у грудні було опитано 551 підприємство з 21 регіону.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: