fbpx

Понад мільярд гривень доходу: у Коломиї прийняли бюджет на 2023 рік

Економіка 09:42, 21.12, 2022

Коломийська міська рада затвердила основний документ громади на 2023 рік – бюджет. Вперше в історії доходи запланували в сумі на понад один мільярд гривень, повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“Відповідно до законодавства 200 мільйонів гривень буде повернено в державний бюджет. Це так звана реверсна дотація”, – пояснює Станіславський.

А тепер детальніше про цифри. Ключовими джерелами надходжень у 2023 році будуть: ПДФО, місцеві податки і збори, акцизний податок, плата за надання адміністративних послуг, міжнародні гранти.

Найбільші видатки передбачені на освіту – майже 300 мільйонів гривень. Також на житлово-комунальне господарство заплановано понад 200 мільйонів гривень. Понад 20 мільйонів заплановано на охорону здоров’я, спорт, культуру і туризм. На соціальний захист у бюджеті-2023 передбачено майже 37 мільйонів гривень.

“Бюджет ми вчора змогли прийняти завдяки військовим. Тому перш за все хочу подякувати захисникам. Без них нам би було дуже складно. Тому ще раз дякую. Коломийська громада завжди готова вас підтримувати всіма силами. І в бюджет ця підтримка також закладена”, – зазначає Станіславський.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: