fbpx

Позику без документів можна оформити у «Ваша Готівочка»

Економіка 16:48, 07.09, 2021

Якщо Вам терміново знадобилися гроші, не втрачайте часу, звертайтеся до «Ваша Готівочка». Витративши всього 20 хвилин часу, Ви отримаєте переказ в розмірі 7000 гривень.

Як відкриваються кредити у «Ваша Готівочка»?

Тільки уявіть собі ситуацію, що Вам терміново потрібні гроші і єдиний вихід – оформити кредит. Головна проблема – відсутність паспорта через втрату, крадіжку або необхідність відновити. Жоден банк не стане навіть розглядати Вашу ситуацію. Куди ж звернутися в подібному випадку? У «Ваша Готівочка»! Якщо у Вас є банківська карта і з нею все в порядку, вона не прострочена, не заблокована – гроші надійдуть на рахунок протягом пів години.

Хтось скаже, що все занадто просто і за привабливою пропозицією ховається підступ. На що ми з упевненістю відповідаємо: все абсолютно законно і ніяких підводних каменів в онлайн-кредитуванні Ви не знайдете. У разі оформлення безготівкової позики основним джерелом інформації про клієнта служить його банківська карта. Адже банк без надання оригіналу паспорта та ідентифікаційного коду не обслуговує осіб. «Ваша Готівочка» відкриває кредити тільки українцям і підтверджує перекази на карти, оформлені у вітчизняних банках. Карти повинні підтримувати роботу з міжнародними платіжними системами Visa або MasterCard або ж в обох відразу.

Стати клієнтом компанії і подати заявку на кредит від «Ваша Готівочка» можна двома способами. Ви завжди можете звернутися в одне з наших відділень або самостійно пройти процедуру реєстрації та оформити заявку в режимі онлайн.

Знайти найближче відділення Вам допоможе карта, на якій позначено всі представництва «Ваша Готівочка» по Україні. Карта знаходиться в розділі «Контакти» на нашому сайті. Також Ви в будь-який час можете зателефонувати за номером «гарячої лінії» та отримати відповідь на всі питання, що цікавлять від операторів.

Якщо Ви віддаєте перевагу самостійній реєстрації і самі маєте намір пройти кожен етап аж до отримання грошей, тоді відразу переходите на наш сайт.

Швидка реєстрація на експрес-позику

На головній сторінці сайту описані умови кредитування і розміщений кредитний калькулятор. З його допомогою Ви зможете визначити, яку суму коштів вказати в заявці і який період їх використання вибрати. Встановивши бажані дані, Ви побачите суму коштів до повернення. Розмір суми для погашення розраховується на підставі фіксованої процентної ставки, яка становить 2% від тіла кредиту і нараховується щодня.

Після того, як Ви ознайомилися з програмою мікрокредитування від «Ваша Готівочка», вибрали суму позики і період використання, Вам залишилося пройти реєстрацію та оформити заявку. Під кредитним калькулятором знаходиться кнопка «отримати позику». Натиснувши її, Ви потрапите на сторінку з анкетою клієнта. Основна інформація, яку необхідно вказати в анкеті: персональні дані (ПІБ), контактні дані (номер мобільного телефону, e-mail), ідентифікаційний код, точна дата народження. Кожне поле є обов’язковим для заповнення.

Ідентифікаційний код і ПІБ допомагають встановити зв’язок між клієнтом компанії і його банківською картою. Номер мобільного служить основним засобом зв’язку між кредитоотримувачем і менеджером, який обробляє анкету в режимі онлайн. Електронна пошта необхідна для підтвердження доступу до «особистого кабінету», в якому створюється заявка на кредит. Крім того, на електронку Вам буде приходити інформація про діючі акції та спецпропозиції компанії. Дата народження допомагає нам визначити, які види послуг ми можемо Вам запропонувати.

Отримайте гроші всього за 20 хвилин

Стати клієнтом компанії має право кожен українець з 18 років. Якщо Вам ще не виповнився 21 рік, Ви маєте право тільки на безготівкові позики. Після досягнення 21 року клієнтам надаються і готівкові позики, але вони видаються після пред’явлення оригіналу паспорта та ІПН. Особам старше 70 років послуги ні в якій формі не надаються.

Тепер перейдемо до умов кредитування, пропонованих «Ваша Готівочка». Розмір кредиту не може перевищувати 7000 гривень при мінімальному обсязі в 200 грн. Період кредитування становить 16 діб з можливістю його збільшення або дострокового погашення. Кількість звернень в компанію за послугами не обмежується.

Дострокове погашення позики не має обкладатися ніякими штрафами, закрити кредит після його оформлення можна вже через 24 години. Для того щоб збільшити кредитний період, необхідно оформити заявку на продовження терміну використання коштів і оплатити нараховані комісійні. Якщо Ви будете стежити за графіком погашення і своєчасно виплачувати відсотки по кредиту, ніяких проблем з компанією у Вас не виникне.

Реєструйтеся в програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка» – і отримаєте цілодобовий доступ до послуг компанії.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: