fbpx

Процес реєстрації офшорної компанії

Економіка 11:34, 05.10, 2020

Офшор – це економічна зона, країна або держава, де немає оподаткування і не потрібно подавати звіти. Якщо компанія буде зареєстрована в офшорній зоні, то діяльність підприємця може бути в будь-якій країні, при цьому скорочується податкове навантаження. Brama Group надає послуги з реєстрації юрисдикції з подальшим супроводом на всіх етапах підтримки компанії. Ви отримаєте всю необхідну консультацію і допомогу від співробітників компанії. Контакти компанії є на сайті, де надається спектр послуг, серед яких ви можете вибрати необхідну для вас.

Процес реєстрації офшорної компанії 1

У чому відмінність офшору від оншор?

  • офшорні компанії знаходяться на пільговому оподаткуванні або без нього;
  • пільговий режим мають компанії, які не здійснюють своєї діяльності в офшорній території;
  • компаніями сплачується мито щороку;
  • офшор гарантує конфіденційність на високому рівні;
  • компанії не зобов’язані надавати звітність діяльності.

Інформація про керівників і акціонерів офшорних компаній недоступна для сторонніх осіб. При цьому деофшоризація вимагає надання інформації для зберігання у реагента.

Однак офшор продовжує користуватися популярністю з метою оптимізації податків. Деяка офшорна юрисдикція вимагає анонімного володіння бізнесом і активами. Компанії-офшори виступають також активними посередниками в торгах.

Як зареєструвати офшорну компанію?

Якщо є готова компанія, то переоформити її можна протягом одного робочого дня. Нову компанію необхідно оформляти до 10 днів. При початковій реєстрації потрібен вибір юрисдикції і необхідні додаткові послуги.

Обслуговування в подальшому

Після того як юрисдикція буде зареєстрована з передачею документації клієнта, компанія повинна знаходитися в хорошому стані і обслуговуватися. Є можливість отримати юридичну адресу, послугу зі своєчасної оплати держмита, відкриття рахунку в банку до того, як почнеться повноцінна робота компанії.

Оскільки в усіх клієнтів бізнес унікальний, фахівці Brama Group надають послугу з розробки індивідуальної структури і стратегії планування податків. Також ви отримаєте пакет послуг, яких потребує ваша  компанія, починаючи з відкриття рахунку в банку країни і супроводу бухгалтерії, фінансових звітів та аудиту до отримання доступу до віртуального офісу з отриманням ліцензій і дозволів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: