fbpx

Промприлад.Реновація об’єднав вже 100 інвесторів довкола трансформації заводу на інноваційний центр

Економіка 19:45, 26.07, 2019

Кількість компаній та приватних осіб, які інвестували від $1000 у трансформацію заводу Промприлад на інноваційний центр, перейшла за позначку першої сотні.

Перші 100 інвесторів Промприлад.Реновація – це люди, які обрали унікальний для країни та світу проект як вигідну альтернативу депозитам та нерухомості. Це перші 100 людей, які вже інвестували у майбутнє, що твориться на 38 тисячах квадратних метрів старого заводу в Івано-Франківську. Серед інвесторів Промприладу наразі десятки міжнародних та українських організацій і приватних осіб, інформує пресслужба Промприлад.Реновація .

Наприклад, українська ІТ-компанія MacPaw, фінансова компанія FinStream, ІТ-підприємець Віктор Сарапін, юридична компанія Moris Group, відомий експерт з маркетингу Андрій Федорів, компанія HD Group та низка інших інвесторів.

Партнерами проєкту вже стали низка організацій та фондів: Івано-Франківська міська рада, німецький MitOst, CANactions, Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, уряди Швеції, Канади, Великобританії, SRI International (Стенфордський інститут досліджень).

Промприлад.Реновація – це трансформація старого заводу на територію взаємодії людей, бізнесів, освітніх, культурних та соціальних ініціатив. Проєкт не має єдиного інвестора: долучитись до реалізації і стати співвласником «території майбутнього» може кожен! Мінімальна інвестиція складає 1000 доларів. Усі інвестори отримують повернення вкладень у вигляді дивідендів 10-12% річних у доларах, при цьому завдяки своїй інвестиції сприятимуть й внеску у розвиток міста та регіону. 

Нагадаємо, що ініціатором проєкту Промприлад.Реновація виступила івано-франківська платформа «Тепле Місто», яка реалізувала понад 400 різноманітних ініціатив та проєктів, зокрема громадський ресторан Urban Space 100. Згідно з інвестиційним планом протягом 5 років проєкт залучить понад 700 мільйонів гривень, аби поетапно запустити на 38 тис. кв. м. території Промприладу 6 будівель і парк. Усі інвестори отримують повернення вкладень у вигляді дивідендів, при цьому завдяки своїй інвестиції сприятимуть і розвитку міста та регіону.

Станом на сьогодні проєкт вже зібрав близько 70 млн грн. Близько 15% просторів заводу вже ревіталізовано. Для перевірки гіпотез та відпрацювання процесу реконструкції запущено пілотний поверх, де більш як рік функціонують 16 різних проєктів-представників 4 ключових напрямів, на яких сфокусований Промприлад: нова економіка, урбаністика, сучасне мистецтво та неформальна освіта.

Atlantic Council назвав його «найбільш вражаючим проєктом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Промприлад найкращим у категорії «Економічний розвиток». Адже проєкт може бути прикладом переосмислення індустріального минулого та вирішення складних суспільних задач у інших країнах по всьому світі.

Нагадаємо, минулого року на одному з поверхів заводу запустили проєкт інноваційного центру “Промприлад.Реновація” та кампанію спільноінвестування. Для його запуску залучили більш ніж 1,2 млн доларів від різних інституцій та 21 приватного інвестора.

У лютому цього року ініціатори проєкту “Промприлад.Реновація” викупили площі заводу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: