fbpx

Промприлад.Реновація завершує прийом інвестицій від 50 тис. грн

Економіка 12:18, 09.11, 2020

Промприлад.Реновація завершує другий етап інвестування і повідомляє, що з наступного року умови для приватних інвесторів суттєво зміняться. 

До кінця 2020 року ще можна долучитися до проєкту із вкладеннями від 50 тис. грн до 2,3 млн грн. Стати інвестором унікального для України проєкту можна, залишивши заявку на сайті.

Другий раунд залучення інвестицій стартував у липні, і протягом 3 місяців вже вдалося залучити понад $500 тисяч. До кінця року проєкт планує зібрати ще $500 тисяч, а з наступного року залучати лише великі інвестиції — від 2,3 млн гривень і більше.

Промприлад.Реновація в Івано-Франківську

Завдяки залученим коштам протягом наступних трьох років планують завершити повну реконструкцію приміщень заводу площею 26 тис. м² та побудувати ще понад 10 тис. м² розвиткової інфраструктури.

Промприлад.Реновація - відновлення старого заводу в Івано-Франківську

Станом на початок листопада інноваційний проєкт Промприлад.Реновація вже залучив $5,5 млн інвестицій від понад 500 приватних інвесторів. А минулого року лише протягом грудня вдалося зібрати більш ніж $1,8 млн. Крім того, у червні 2020 року була здійснена перша переоцінка активів Промприлад.Реновація за міжнародними стандартами, яка зафіксувала, що капіталізація інвестиційного проєкту протягом 2019–2020 років зросла на 21%. Проєкт доводить, що ідея інноваційного центру в Івано-Франківську не тільки є життєздатною, але й вже успішно втілюється у життя.

Промприлад-Реновація - проєкт імпакт-інвестування в Івано-Франківську

Нагадаємо, Промприлад.Реновація — це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр, де взаємодіють бізнес, влада, культурно-освітні проєкти та ініціативи. Проєкт втілюється за моделлю спільного інвестування, коли до фінансування залучають на рівних умовах гроші від фондів, бізнесів та малих приватних інвесторів. Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув велику міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосіу верхній палаті парламенту Великої Британії, у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні та на Економічному форумі в Криниці-Здруй (Польща).

На сьогодні проєкт має потужну підтримку 32 партнерів, серед яких такі організації і фонди: уряди Швеції, Канади, SRI International (Стенфордський інститут досліджень), CANactions, Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, Івано-Франківська міська рада.

Долучитися до проєкту та стати інвестором може кожен. Керівник та ініціатор проєкту “Промприлад.Реновація” – Юрій Филюк.

Як писав КУРС, проєкт “Промприлад.Реновація” увійшов до п’ятірки найуспішніших “інвестиційних магнітів” України.

Читайте також: Юрко Филюк про особистий простір, перезавантаження, “лідерство позаду” й поразки, що гартують характер

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: