fbpx

Прикарпатські ОТГ отримають 20 млн гривень інфраструктурної субвенції

Економіка 16:39, 20.06, 2019

Всі проєкти на кошти інфраструктурної субвенції прикарпатських ОТГ отримали позитивні висновки облдержадміністрації.

Усі 211 проєктних заявок прикарпатських ОТГ на використання коштів інфраструктурної субвенції отримали позитивний висновок регіональної комісії з розгляду проектних заявок на проєкти, які можуть реалізовуватись за кошти інфраструктурної субвенції Івано-Франківської ОДА, засідання якої відбулося сьогодні, 20 червня. Про це повідомили в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і Мінрегіону.

На фінальне засідання комісії було подано 70 проєктних заявок від дев’яти ОТГ Івано-Франківської області, серед яких заявки від Більшівцівської, Войнилівської, Ланчинської, Матеївецької, Нижньовербізької, Новицької, Олешанської, Рожнівської та Яблунівської громад, інформує пресслужба ОДА.

Кількість розподілених коштів на ці проєкти становить 20,3 млн грн, що становить ще 28,5% від загального обсягу коштів. Загалом станом на 20 червня розподілено 100% з передбачених 71,3 млн грн.

Усі подані проєкти від громад були затверджені на сесіях рад ОТГ, опрацьовані комісією ОДА. Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський також висловив сподівання, що всі проєктні заявки успішно пройдуть етап затвердження у профільній комісії Мінрегіону і отримають фінансування.

За словами радника з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігоря Мельничука, безперечним лідером серед напрямків використання коштів інфраструктурної субвенції цього року є дорожнє господарство і ремонт закладів культури, це 50 і 38 проєктів із загальної кількості відповідно. Також це 33 проєкти у сфері шкільної освіти та 25 проєктів – вуличне освітлення. Окрім того, 7 проєктів за інфраструктурні кошти – це спортивна інфраструктура, 4 – ремонт дошкільних навчальних закладів, 18 – ремонт адміністративних будівель для ЦНАП, 16 проєктів – інфраструктура охорони здоров’я, 6 – техніка для комунальних підприємств, 3 – модернізація та будівництво інженерних мереж, 11 – генплани населених пунктів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: