fbpx

Прикарпаттяобленерго скасувало закупівлю з мільйонною переплатою

Економіка 17:10, 08.06, 2021

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» скасувало закупівлю офісної техніки, яку збирались замовити у ТОВ «Комп’ютери та комунікації». Це сталося після публікації «Наші гроші. Львів», що усю техніку збирались придбати за ціною на 50-150% вищою, ніж на ринку. Вартість контракту ‒ 1,82 млн грн, а загальна переплата склала б близько 900 тис. грн.

Цю переплату, в результаті, сплатили б мешканці Івано-Франківська та області, оскільки закупівлю провели з грошей інвестиційної програми. За нею гроші спрямовують на обов’язкову модернізацію обленерго, а її витрати обленерго компенсує із тарифу на постачання електроенергії.

Згідно з контрактом, «Прикарпаттяобленерго» замовило 5 багатофункціональних пристроїв, 76 моніторів й 31 принтер.

До прикладу, багатофункціональний принтер Ecosys M3860idn з картриджем купили за 140 тис. грн. Натомість на ринку вартість такого БФП із тонер-картриджем ‒ 57 тис. грн. Їх придбали 5 штук, що вже на 415 тис. грн дорожче. Детальніше про це в розслідуванні  «Лічильник накрутить».

Розслідування опублікували 26 травня, а вже 28 травня договір розірвали. Причиною вказали те, що компанія не має можливості поставити товар.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: