fbpx

Релоковані на Прикарпаття підприємства можуть отримати грант 20 000 доларів

Економіка 13:30, 06.06, 2023

Підприємства, які релокувались або перебувають у процесі релокації на Івано-Франківщину, можуть отримати 20 тисяч доларів.

Це грант на відновлення або розширення діяльності на новому місці, інформує голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. Програма створена Міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps для підтримки малого та середнього бізнесу, який постраждав через війну.

Мета програми – адаптуватися до мінливих умов ведення бізнесу та створити або зберегти робочі місця для постраждалого внаслідок бойових дій населення та внутрішньо переміщених людей (ВПО) в Івано-Франківській, а також Львівській і Тернопільській областях.

Середній розмір фінансової допомоги становить 20 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ, яка надається на придбання основних засобів.

Пріоритет надається тим підприємствам, які перебувають в процесі релокації або вже перемістилися до Івано-Франківської області та потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці.

Детальніше про програму – за посиланням. Подання заявки на участь у цій програмі є можливим лише після обов’язкової реєстрації на головній сторінці Mercy Corps.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: