fbpx

Робота за кордоном для чоловіків. Де знайти та що краще обрати

Економіка 13:42, 15.04, 2021

Робота за кордоном зараз цікавить не тільки жінок, а й чоловіків. Для чоловіка знайти роботу в іншій країні взагалі не важко, найголовніше просто знати спеціальність, за якою ви точно хочете працювати та отримувати за це хороші гроші. Вакансій дуже багато, тому на біржі можна знайти роботу за спеціальністю, маючи досвід, або ж навіть якщо людина не має освіти. З цієї статті можна дізнатися про те, яку роботу чоловікам потрібно шукати за кордоном.

Робота для чоловіка в чужій країні – це:

  1. кваліфікована робота;
  2. фізична праця.

Робота за кордоном для чоловіків. Де знайти та що краще обрати 1

Невеликий список вакансій, які потребують спеціальної кваліфікації від чоловіка

  • Це можуть бути проектувальники, технологи, або, звичайним словом, інженери. Заробітна плата такого робітника становить близько 1000 доларів. Більшість роботодавців компенсує витрати на їжу та житло або й навіть на транспорт. Люди з України найбільше цінуються в Канаді, Чехії, Польщі та США.
  • Працівники IT-сфери з нашої країни дуже популярні в усьому світі. Чоловіки заповзятливі, можуть самостійно розвиватись в сфері, напористі та енергійні. Проте середній цінник у них нижчий, ніж в американців чи англійців. Якщо ви знаєте англійську мову та бажаєте працювати в компанії, швидше надсилайте своє резюме для ознайомлення компаніям.
  • Медичний персонал та лікарі. Своєю медициною найбільше можуть похвалитися США, Швейцарія, Китай та Ізраїль. Потреба у лікарях занадто велика, тим паче зараз, з цією ситуацією в світі. Плата за роботу лікаря становить 15 000-20 000 $ в місяць. Але для того, щоб працювати на такій роботі, вам спершу потрібно пройти навчання, підтвердження кваліфікації та отримати ряд документів. Та результат цих зусиль все одно є, і ви будете задоволені, як тільки почнете працювати.
  • Будівельники. Якщо ви маєте досвід в такій справі, то ви зможете знайти для себе роботу дуже швидко. Дуже багато країн потребує працівників з України за спеціальністю будівельника. Вони підкреслюють не тільки досвід, а ще й самовіддачу.

Чи потрібно знати мову

Якщо ви не знаєте мови країни, в яку поїхали, або ж навіть не говорите англійською, то розраховувати можна на роботу підсобного працівника. Якщо маєте водійське посвідчення, то робота водія-далекобійника вам гарантована. Заробітна плата за роботу близько 1500-2000$ за один місяць. Це досить хороша плата за працю. Працювати потрібно багато, тому потрібні терпіння та посидючість. Робота за кордоном для чоловіків є, тому, якщо ви бажаєте її знайти, потрібно звернутися до Jobian.

На правах реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: