fbpx

Штат районних адміністрацій скоротять на третину

Економіка 17:17, 31.10, 2019

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про скорочення штату районних державних адміністрацій на 18,5 тисяч посад.

Рішення в уряді пояснили бажанням підвищити ефективність роботи державних органів.

Український уряд вирішив скоротити штат районних державних адміністрацій (РДА) на 18 449 позицій. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

“Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів”, – написав Дубілет на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”.

За словами Дубілета, протягом останнього місяця уряд проаналізував усі функції РДА. Він пояснив скорочення низкою причин, серед яких дублювання частини функцій з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), застарілість та неефективність частини функцій, можливість перенесення частини функцій на вищий рівень та можливість об’єднати частину функцій.

Водночас міністр наголосив, що тих, хто потрапляє під скорочення, повідомлять за два місяці і виплатять їм усі компенсаційні витрати, зокрема за невикористані щорічні відпустки. Крім того, як запевняє Дубілет, Кабмін працює із службою зайнятості над тим, щоб знайти кожному держслужбовцю нову роботу до моменту звільнення.

Також Кабмін  із міністерством цифрової трансформації та міністерством економіки уряд у січні має намір запустити курс із ІТ-грамотності. За задумом, він має дати змогу держслужбовцям безкоштовно навчитися цифровим навичкам і стати більш конкурентоспроможними на ринку праці, пише DW. 

За даними Івано-Франківської ОДА, під скорочення попадуть майже 600 працівників РДА Прикарпаття, де зараз працюють близько 7 000 держслужбовців. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: