fbpx

Snapchat придбав український стартап за 166 мільйонів доларів

Економіка 18:24, 25.12, 2019
НА ФОТО: PARIS, FRANCE - APRIL 05: In this photo iIllustration, the Snapchat social media logo is displayed on the screen of an iPhone in front of a computer screen showing a Snapchat logo on April 05, 2019 in Paris, France. During its 'Partner Summit 2019' in Santa Monica, Snapchat has announced several new features to come. Most notable is the ability to send stories to the Tinder dating app. Snapchat is a free photo and video sharing application which has 13 million daily users worldwide. (Photo by Chesnot/Getty Images)

Компанія-розробник Snapchat – Snap Inc придбала український стартап AI Factory з офісами в Україні, за суму 166 мільйонів доларів.

Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

Подробиці про угоду невідомі. За даними джерела, компанія Snap Inc вже володіла часткою в стартапі, і ця угода була спрямована на викуп часток інших інвесторів.

Загальна оцінка компанії при угоді склала близько 200 млн дол. Операція вже закрита.

Засновник компанії Віктор Шабуров відмовився від коментарів

Стартап AI Factory заснований підприємцем Віктором Шабурова. Його попередній стартап Looksery теж був куплений Snap Inc в 2015 році за 150 млн дол.

Компанія заснована в 2018 році і працювала в стелс-режимі. У неї три офіса: в Сан-Франциско, в Києві та Запоріжжі. У штаті компанії працює 70 людей. Після операції частина співробітників переїде в офіс Snap.

Компанія займалася розробкою функції, яка в результаті операції була інтегрована в додаток Snapchat.

Про функції стало відомо на початку грудня цього року, вона називається Cameos. Ця функція дозволяє редагувати фото користувача, перетворюючи його в відео.

Snapchat придбав український стартап за 166 мільйонів доларів 1

Якщо коротко, це технологія, яка дозволяє користувачеві вставити своє обличчя в гифки з іншими людьми або навіть тваринами.

На початку грудня деякі французькі користувачі отримали доступ до тестової версії цієї функції.

18 грудня функція офіційно запустилася на iOS і Android. Вона працює в чатах між користувачами.

Для того, щоб отримати відео з собою і поділитися ним з одним, потрібно зробити селфі, потім вибрати одну з шаблонних гифок, і сервіс вставить анімоване фото особи користувача в обрану гифку.

Поверх анімованого повідомлення можна додати текст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: