fbpx

Центр біржових технологій: навчання торгівлі криптовалютою в Україні

Економіка 12:03, 15.06, 2023

Ринок криптовалют відносно молодий, але стрімко набирає популярності останніми роками. Спокусившись його прибутковістю, багато новачків, далеких від трейдингу, вже встигли набити на ньому перші ґулі й отримати перші розчарування. Проте заробити тут можна, якщо підійти до цього питання правильно. Україна зацікавилася фінансовими ринками понад двадцять років тому. Центр біржових технологій став піонером цієї галузі, навчивши тисячі трейдерів на ринку форекс та фондових біржах.

Центр біржових технологій та його спеціалізований курс криптовалют

Криптовалюти стали набирати популярності лише у 2017 році завдяки гучному зростанню ціни Bitcoin з 1000 доларів до 17 000 доларів за кілька місяців. Багато хто без досвіду та навичок поринув у цю сферу. І, як показала практика та відгуки, успішними стали лише ті, хто вже мав досвід прибуткової торгівлі на ринку фіатних валют.

Професіонали підтвердять, що тим, хто хоче освоїти цей новий перспективний ринок, варто починати не з нього, а з основ трейдингу. Успішний трейдер, який навчився розуміти та аналізувати ринок, зможе заробити й на форексі, й на ринку акцій, і торгуючи нафтою, і виходячи на біржу цифрових активів.

На цьому тлі, щоб не ходити колами, втрачаючи гроші, час та віру у можливості заробітку, рекомендуємо курс трейдингу – Беластіум, який розробив Центр біржових технологій.

Що повинен знати та вміти трейдер?

Фінансові ринки схожі за своєю поведінкою та структурою. Їх учасники діють за певними законами, що надає руху ціну. Тим, хто не має в цьому жодного досвіду, варто починати з нуля – базового курсу від Центр біржових технологій.

Програма навчання Беластіум охоплює наступні теми:

 • Види фінансових ринків та типи активів, що на них торгуються: їх особливості, переваги та ризики.
 • Правила виходу біржі для приватних осіб: вибір надійної брокерської компанії, відкриття рахунку, алгоритм розрахунку необхідного капіталу початку роботи.
 • Навички роботи з торговим терміналом: як відкривати та закривати угоди, що таке стоп-накази та навіщо вони потрібні, як фіксувати прибуток.
 • Особливості динаміки ціни на ринку: чому утворюються тренди, під впливом чого формуються тенденції та якими вони бувають.
 • Як аналізувати ринок та прогнозувати рух ціни.
 • Особливості технічного аналізу та правила роботи з індикаторами.
 • Чинники, які впливають на ціну. Фундаментальний аналіз та його принципи.
 • Стратегії торгівлі, підходи та стилі заробітку на фінансових ринках.
 • Правила управління капіталом, методи обмеження ризику та підходи до безпечної торгівлі.
 • Психологія трейдера. Важливий розділ, що дозволяє ідентифікувати та приборкати емоції у трейдингу, змусивши їх працювати на прибуток, а не на збиток.

Які формати навчання пропонує Центр біржових технологій?

Сучасне навчання вимагає гнучкого підходу до формату та графіка. Всі ці фактори враховані – Центр біржових технологій дозволяє студентам проходити курси трейдингу онлайн або в одному з офісів (Одеса, Львів, Київ), у групі або індивідуально, за заздалегідь складеним графіком або переносити заняття у разі потреби.

Курс Беластіум має кілька рівнів навчання. Починати тим, хто не має досвіду в трейдингу, Центр біржових технологій рекомендує з базового.

 • Базовий курс проходить у форматі восьми групових занять за заздалегідь складеним графіком. Учасники можуть вибрати навчання в офісі чи онлайн.
 • Індивідуальне навчання також складається з восьми уроків, тривалість кожного може бути збільшена до двох годин. Зустрічі з викладачем проходять в офісі компанії або дистанційно в онлайн-форматі, виклад матеріалу адаптований під особисте сприйняття студента.
 • ЦБТ також передбачив курси підвищення кваліфікації для трейдерів із досвідом чи тих, хто пройшов базовий курс. Гнучкий графік та програма підбираються під запит учасників та мають частково практичний характер, що дозволяє вдосконалити знання та зробити роботу над помилками.
 • Тим, хто зацікавлений в отриманні пасивного доходу, підійде курс, спеціально розроблений для створення інвестиційних портфелів.
 • Зрештою, ті, хто освоїв основи трейдингу, можуть перейти до спеціального курсу з торгівлі криптовалютами. Тут на базові знання нашаруються специфічні особливості цифрових активів.

Криптотрейдинг з ЦБТ: підіб’ємо підсумок

Тим, хто цікавиться криптовалютною торгівлею, важливо починати з основ: дізнатися, як влаштовані ринки, навчитися читати графіки, робити технічний аналіз та користуватися індикаторами. Крім того, потрібно вивчити кілька стратегій торгівлі, що базуються на поведінці ціни. Варто зазначити, що техналіз та індикаторні тактики непогано працюють на крипторинку.

Ризик-менеджмент і навички роботи з емоціями в процесі торгівлі – це те, чим майбутній криптотрейдер повинен володіти відмінно, бо крипторинок куди більш волатильний, ніж традиційні активи. Після опанування вищезгаданого вишнею на торті стане специфіка криптовалют як класу активів. Тільки так можна стати успішним криптотрейдером.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: