fbpx

Три прикарпатські громади виграли гранти на підтримку підприємництва

Економіка 12:03, 21.02, 2023

Івано-Франківська, Калуська та Коломийська громади отримають до 50 тисяч євро кожна на системну підтримку малого та середнього підприємництва. 

В Україні 20 громад пройшли конкурсний відбір у конкурсі грантів від EU4Business. Кожна з них має можливість отримати до 1,8 млн грн (еквівалент 50 000 євро) на системну підтримку малого та середнього підприємництва. Серед них три з Івано-Франківщини: Івано-Франківська, Калуська та Коломийська, інформує Фонд розвитку підприємництва.

Гранти фінансуються спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу і моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.

Мета грантів – стимулювати відновлення і сталий розвиток систем підтримки малого і середнього підприємництва у містах та мережах місцевих громад України. Реалізація грантів триватиме до 30 листопада 2023 року.

Всього на конкурс надійшло 45 заявок від громад з підконтрольних українській владі територій, з Прикарпаття подавалися п’ять громад.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: