fbpx

У Франківську голів ОТГ навчають розвивати економіку

Економіка 21:22, 26.06, 2019

В Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування стартував семінар серії «Кроки для керівників» на тему «Сільський та економічний розвиток» в рамках пакетів тематичної підтримки для ОТГ «Успішна громада: крок за кроком».

Семінар проводять за підтримки Програми U-LEAD, повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Вітаючи керівників новостворених об’єднаних територіальних громад з Івано-Франківської, Чернівецької і Тернопільської областей, директор Івано-Франківського ЦРМС відзначив, що це вже шостий за рахунком семінар в рамках Кроків для керівників, який відбувається в рамках Топ ініціативи програми «U-LEAD з Європою».

«Щодня новостворені ОТГ стикаються з низкою викликів, які потребують негайного вирішення, але водночас потрібно не забувати про стратегічні цілі. Адже сільський розвиток – це не лише аграрний профіль, а передусім і забезпечення комфортних умов для кожного мешканця громади. У свою чергу, економічний розвиток є основою загального розвитку ОТГ», – зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

У свою чергу, радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук акцентував увагу на тому, що власне розвиток громади в усіх сферах є запорукою того, що подолається негативна тенденція відтоку та міграції населення з сільських територій.

«Від того, наскільки успішним буде сільський та економічний розвиток громади, залежить, чи захочуть мешканці ОТГ залишатися там, де вони народилися, та користуватись створеною/відновленою соціальною інфраструктурою, який став можливим завдяки коштам державної цільової субвенції ОТГ», – вважає Ігор Мельничук.

Основний акцент семінару для голів новостворених громад, які працюють перший рік в умовах об’єднання, – це розуміння необхідності розвитку саме для керівників ОТГ, адже від них залежить загальна робота команди та вектор руху громади.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: