fbpx

У Франківську можна приватизувати пам’ятку культурної спадщини в центрі міста

Економіка 15:06, 14.02, 2024

Перемістили бізнес через війну і шукаєте приміщення в Івано-Франківську? Широкий вибір об’єктів комунальної та державної нерухомості доступний в системі «Прозорро.Продажі». Система забезпечує прозорість онлайн-аукціонів та доступ до торгів кожного зацікавленого. Для участі потрібно лише зареєструватися в системі та сплатити гарантійний внесок (20% від вартості об’єкта), який повертається, якщо ви не перемогли.

Приватизація допомагає підтримувати економіку країни. Кошти від продажу об’єктів державної власності надходять у держбюджет і слугують, зокрема, підтримкою для Сил оборони. З вересня 2022 року Фонду держмайна таким способом вдалося залучити до казни понад 4,4 млрд грн.

Що можна приватизувати в Івано-Франківську просто зараз?

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує приватизувати нежитлову будівлю в самому центрі Івано-Франківська. Це двоповерховий цегляний будинок з підвалом та мезоніном (надбудовою), який знаходиться на вулиці Галицькій, 12. Загальна площа — понад 391 квадратний метр. Приміщення приєднане до електромережі, систем водозабезпечення та каналізації. Будівля є пам’яткою культурної спадщини місцевого значення. Важлива примітка: до жовтня 2026 року вона перебуває в оренді, проте це не завадить передачі права власності юридичній чи фізичній особі.

Продається пам'ятка архітектури в Івано-Франківську на вул. Галицька, 12

Стартова вартість об’єкта — понад 3,7 мільйона гривень. Цінові пропозиції прийматимуть до 4 березня, електронні торги в системі «Прозорро.Продажі» відбудуться 5 березня.

Чи складно взяти участь в електронних торгах?

Користуватися державною системою електронних аукціонів «Прозорро.Продажі» просто. Сайт має зручну систему фільтрів, за допомогою яких ви можете обрати індивідуальні параметри або переглянути всі пропозиції у вашому регіоні.

Брати участь в онлайн-аукціонах можуть фізичні та юридичні особи з будь-якого регіону України. Щоби приватизувати об’єкт державної або комунальної власності, потрібно:

  • зареєструватися на одному з майданчиків, акредитованих в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» (перелік є на сторінці кожного об’єкта);
  • підготувати необхідний пакет документів;
  • подати заявку на участь і запропонувати свою ціну;
  • оплатити гарантійний (20% від стартової ціни лота) і реєстраційний (1340 грн) внески.

За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: