fbpx

У Франківську встановлять дві електрозаправки на сонячних панелях

Економіка 14:59, 07.07, 2020
НА ФОТО: у Голандії будують мережу автозаправок на сонячних панелях

Управління інвестиційної політики Франківська відзвітувало про проєктну роботу на оперативній нараді у міського голови.

Впродовж декількох років управління розробило, подало і отримало фінансування на 5 проєктів у Франківську. Ще 7 – перебувають на розгляді та ще 3 – у процесі підготовки, повідомив директор департаменту Ігор Попадюк.

“Завдяки нашим старанням в тяжкий економічний період місто отримує чималу суму безповоротних коштів міжнародної технічної допомоги для реалізації соціально-економічних проєктів на території Івано-Франківська”, – зазначив він.

На цей час у Франківську реалізуються такі проєкти, що допомагають зробити місто сучаснішим та комфортнішим:

  • Партнерство заради кліматичних змін (166 603 тис. євро) – проєкт передбачає закупівлю обладнання для ІФНТУНГ та встановлення двох електрозаправок на сонячних панелях в місті.
  • STEM-освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах (144 тис. євро) – закупівля обладнання для 3 ВПУ, навчання для викладачів та міжнародне таборування для студентів ВПУ.
  • Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN (148 847 тис. євро) – три електрозаправки в місті, пробіг електромобілів та форум сталої мобільності у Франківську.
  • Дунайська транскордонна співпраця URBforDAN (213 675 тис. євро) – оглядовий майданчик, паркувальна зона, вело СТО та маркування велотрас у селі Вовчинець.
У Франківську встановлять дві електрозаправки на сонячних панелях 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: