fbpx

У Франківську за борги відключили від води котельно-зварювальний завод – частина міста без тепла

Економіка 08:48, 26.10, 2019

КП "Івано-Франківськводоекотехпром"повністю припинив холодне водопостачання ДП ”Івано-Франківський котельно-зварювальний завод".

23 жовтня “Івано-Франківськводоекотехпром” відключив від водопостачання “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод”, оскільки заборгованість за послуги централізованого водопостачання та водовідведення заводу на цей час становить 332 826 грн.

Про це водоекотехпром офіційно повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. Водопостачальник посилається на статтю 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (2189-19). 

У зв’язку з цим Теплокомуненерго на своїй сторінці написали, що відключення холодного водопостачання в цьому випадку створює для міста та мешканців аварійно критичну ситуацію і якщо така “акція” буде продовжуватись, буде біда.

Як з’ясувалося, на території заводу розміщується об’єкт, що знаходиться в оренді тепловиків. Договору про обслуговування, а також подачі холодної води на цей об’єкт немає. 

Відтак «Івано-Франківськводоекотехпром» повідомляє, що не несе відповідальності за безперебійне централізоване водопостачання та водовідведення об’єкта – а це котельня на вул. Хриплинська, 11. 

Водоекотехпром додає, що з котельно-зварювальним заводом немає договору реструктуризації боргу. При тому, що боржників неодноразово повідомляли про відключення. 

“Тепловики кожного місяця сплачують своєчасно кошти заводу за спожиту воду, місяць в місяць, але Водоекотехпрому за уже майже три роки – ні копійки”, – сказано в пресрелізі водоканалу.

ДП “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод” має власне джерело (свердловину) холодного водопостачання, тобто технічну воду, і міг подати її на котельню.

“Позиція ІФТКЕ ставить під загрозу нашу платіжоспроможність, якщо ми і надалі будемо закривати на це очі”, – зазначає Водоекотехпром.

На сьогодні борг Теплокомуненерго перед Водоекотехпромом виріс до 10 388 079 грн.

“Такий стан розрахунків ставить під загрозу виконання підприємством КП “Івано-Франківськводоекотехпром” податкових та інших фінансових зобов’язань, своєчасну виплату заробітної плати працівникам, забезпечення мешканців міста та навколишніх сіл якісними послугами централізованого водопостачання та водовідведення”, – додають комунальники.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: