fbpx

У Франківську запустили бізнес-акселератор жіночих стартапів

Економіка 18:13, 03.12, 2019

В Івано-Франківську презентували результати цікавого експерименту Туристичної Асоціації області – створення бізнес-акселератора. Це перший на Прикарпатті соціальний інститут інтенсивної підтримки жіночих стартапів у креативних індустріях. 10 його учасниць уже оприлюднили власні стартапи і отримали зворотний зв’язок, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.

Загалом незалежна Рада Акселератора отримала понад 20 заявок від представниць креативних індустрій міста. Відібрала всього 10. Серед них виробники таких товарів та послуг, як сувенірна продукція, парфумерія, трикотаж, текстиль та декор, ілюстрація, фешн-дизайн, кулінарія, сервісне медіа та школа креативу. Кожна із бізнес-леді отримала власну наставницю. Це успішні мешканці Івано-Франківська, лідери креативних індустрій та активні публічні діячі.

Започаткувати та налагодити жіночу бізнес-спільноту і запустити процес мережування між успішними підприємницями та жіночими бізнесами, що лише стартують чи випробовують нове «амплуа» – таким було завдання засновників бізнес-акселератора. І це, вважають, у них вийшло.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: