fbpx

У Калуш релокувався харківський завод «Imperatyv»

Економіка 18:56, 04.08, 2022

Завод будівельної композитної арматури та сітки «Imperatyv» перемістився у Калуську громаду з Харкова з початку війни. Переїхала команда підприємства, устаткування не вдалося вивезти. Все необхідне обладнання збирали тут самі, закуповуючи необхідні механізми. Перша лінія запрацювала півтора місяця тому. Всього планують запустити п’ять, розповідає міський голова Калуша Андрій Найда.

На виробництві у Харкові працювало понад 50 осіб. У Калуську громаду евакуювалися не всі. Зараз на підприємстві працює десять: і харків’яни, і мешканці нашої громади: електрозварювальники, слюсарі, контролери якості, електрики, енергетики.

До війни потужність заводу становила 1,5 млн метрів арматури та 75 тис. квадратів композитної сітки в місяць. Сьогодні, на жаль, виробляють лише половину об’єму. Та в планах – збільшити довоєнний результат в два рази.

“Працюють й на експорт. Офіс «Imperatyv» розгорнутий у Польщі. Працювали з Австралією, є партнери в Угорщині, Туреччині, Йорданії. Наразі налагоджуються зв’язки з Литвою, Чехією та Болгарією. Переконаний, що наша підтримка дуже важлива для кожного, хто змушений через війну розпочинати свою діяльність, своє життя заново!” – зазначає Найда.

З початку війни в Калуську громаду релокувало понад 10 підприємств із територій, де ведуться активні бойові дії. Серед них – металообробні, легкої та харчової промисловості, переробки електронних відходів.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: