fbpx

У Калуш релокується "Олімп" - виробник взуття з Харкова

Економіка 18:20, 02.08, 2022

У місті Калуш на Іван-Франківщині сьогодні відбулася зустріч міського голови Андрія Найди із представником підприємства “Олімп” з Харкова, де виготовляють взуття. Йшла мова про релокацію харківського бізнесу в Калуш.

“Чергова робоча зустріч відбулась сьогодні з представником харківського підприємства з виготовлення взуття «Олімп», – інформує на своїй сторінці у фейсбуці Андрій Найда. – Донедавна це підприємство працювало вельми успішно, даючи заробіток для двох сотень людей. А сьогодні через відомі обставини вимушені шукати місце для збереження свого бізнесу. І дуже приємно, що саме територія нашої громади їм видалась привабливою задля продовження своєї справи”.

У Калуш релокується "Олімп" - виробник взуття з Харкова 1

За словами мера Калуша, підприємство вже готується до укладення договорів оренди приміщень в місті, а відтак – до монтажу обладнання.

“Власне сьогодні ми вже обговорили деталі найближчих планів підприємства та можливих конкретних заходів з нашого боку задля якнайсприятливішої адаптації в нових умовах. Бажаю успіху нашим, сподіваюся, вже партнерам. Разом зможемо більше!” – задоволений мер.

У Калуш релокується "Олімп" - виробник взуття з Харкова 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: