fbpx

У конкурсі Бюджету участі в Калуші змагаються 25 проєктів

Економіка 20:11, 17.06, 2019

Остаточно визначилося коло громадських проєктів, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі в Калуші. Загалом автори подали на конкурс 27 проєктів, але два з них відхилили на початковому етапі.

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили 25 проєктів, які вже відправили на опрацювання до відповідних структурних підрозділів міськвиконкому — управлінь освіти, житлово-комунального господарства і будівництва та розвитку інфраструктури. Не факт, що усі 25 проєктів отримають позитивні висновки і дійдуть до фінального етапу конкурсу — голосування. Загальна сума проєктів, які на цьому етапі беруть участь у конкурсі, — понад 9 млн гривень, інформують “Вікна”.

Бюджет цьогорічного конкурсу становить 2,5 млн гривень. З них 1 млн гривень спрямують на реалізацію малих проектів — з бюджетом до 250 тис. гривень включно. А 1,5 млн гривень передбачено на великі проекти — до 500 тис. гривень включно. Тож переможцями конкурсу можуть стати як мінімум три великі і чотири малі проекти. Переможців може бути більше, якщо в ході голосування найбільше голосів здобуватимуть проєкти з меншим за максимально можливе фінансування.

Цього року у конкурсі беруть участь 17 великих проєктів на загальну суму понад 7 млн 735 тис. гривень. Чотири з них мають максимальний бюджет — 500 тис. гривень, ще сім — понад 495 тис. гривень. Конкуренція між великими проєктами цього року обіцяє бути як ніколи серйозною. Щодо малих проєктів, то їх значно менше — всього вісім, з них лише чотири мають максимальний або близький до нього бюджет. Загалом малих проєктів подано на суму майже 1,3 млн гривень, тож конкуренція тут менша і, відповідно, вони мають значно більше шансів бути реалізованими. 

Нагадаємо, торік до голосування були допущені 19 проєктів сумарною вартістю понад 5,4 млн гривень — дев’ять великих і десять малих. А загалом на конкурс Бюджету участі було подано25 проєктів. Два з них відхилили на початковому етапі, ще чотири — після опрацювання за рішенням комісії.

Прочитати про всі проєкти можна за посиланням.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: