fbpx

У літній хвилі міських грантів Франківська підтримали 7 проєктів

Економіка 19:44, 11.06, 2021

У Франківську визначили переможців Літньої хвилі програми Міських грантів. Підтримку отримало 7 проєктів.

Про це повідомляють на сторінці Малих грантів Теплого міста у фейсбуці.

У літній хвилі міських грантів Франківська підтримали 7 проєктів 1
Пітчинг проєктів

Проєкти-переможці:

«Пантоніма для дітей» — ініціатива громадської організації Mim-theatre “IF”. Сума фінансування: 19 725 грн. Тематичний напрям: сучасне мистецтво. Команда має на меті популяризувати пантоміму як жанр мистецтва серед дітей молодшого та середнього шкільного віку через проведення низки безкоштовних занять для всіх охочих. Загалом планується провести 6 занять, кожне з яких триватиме 45 хв. У рамках зустрічей діти дізнаються коротку історію пантоміми через навчальні відео, навчаться на практиці накладати грим, показувати стилізовані рухи пантоміми та підготуються разом короткі етюди, створюючи групою «історію живих скульптур».

Мистецький благодійний проєкт «На шапку» — ініціатива громадської організації ГО “Громадська ініціатива Галичини” у партнерстві з громадською організацією ДонорUA Прикарпаття та благодійною організацією Фундація доброчинців. Благодійний фонд

Сума фінансування: 20 000 грн. Тематичний напрям проєкту: сучасне мистецтво. З 2018 року мистецький благодійний проєкт «На шапку» засобами мистецтва (музика, живопис, хореографія) розвиває культуру благодійності в місті. Цього літа команда має на меті зібрати кошти на придбання наркозно -дихального апарату в онкогематологічне відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. На цей час в онкогематологічному відділенні на постійному лікуванні перебуває 25 дітей, частина з яких у важкому стані та проходять складне лікування в реанімаційному відділі.

Цьогоріч проєкт передбачає серію з 8 мистецьких заходів, які відбуватимуться кожні два тижні у четвер, починаючи з середини червня на перетині вулиць Вітовського — площа Міцкевича.

«Драгомирчанська кухня» — проєкт громадської організації «Нова атмосфера». Сума фінансування: 10 791 грн (часткове фінансування). Тематичний напрям проєкту: прогресивна освіта.

Команда проєкту має на меті згуртувати молодше та старше покоління села Драгомирчани через спільно проведений час та передачу знань про традиційну кухню села. У рамках проєкту школярі зможуть не тільки в теорії дізнатись про культуру харчування в селі, а й самостійно приготувати автентичні страви.

Сенсорне та дидактичне обладнання для корекційної педагогіки — проєкт ініціативної групи реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради. Сума фінансування: 18 954 грн. Тематичний напрям проєкту: прогресивна освіта.

Ініціативна група навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради завдяки придбанню сучасного сенсорного та дидактичного обладнання прагне створити безбар’єрне освітнє середовище для рівних умов доступу до навчання, корекційних занять та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

Швейна школа «Клаптик» — ідея громадської організації «Творче коло» ( Клаптик Творча майстерня & Швейний коворкінг). Сума фінансування: 10 791 грн (часткове фінансування).Тематичний напрям проєкту: прогресивна освіта, екологія та енергоефективність

Метою проєкту є збільшити можливості безкоштовного профорієнтованого дозвілля для дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, шляхом залучення їх до творчих занять в Швейній школі та підвищити рівень екосвідомості по переробці вторинної текстильної сировини серед дітей.

На базі «Швейної школи» команда організує 5-денний табір для дітей у віці від 12 до 16 років, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Освітній простір Urban Garden — ініціатива простору RE: laboratory. Сума фінансування: 19 878 грн. Тематичний напрям проєкту: прогресивна освіта, екологія та енергоефективність.

«Urban Green Garden» —це освітній простір для дітей та підлітків на території міського саду, який розташований на даху інноваційного центру “Промприлад. Реновація” у центрі Івано-Франківська. Проєкт пропагує культуру вирощування локальної їжі, міського фермерства, збору та переробки органічних відходів, що зменшують негативний вплив людини на довкілля. Навчальна програма освітнього простору “Urban Green Garden” буде включати такі напрямки як мистецтво (образотворче, декоративно-прикладне, музичне мистецтво та фотографію), екологію та іноземні мови. Всі події будуть відбуватись безкоштовно на свіжому повітрі просто неба.

Простір села Колодіївка — проєкт ініціативної групи “Центр розвитку Громади”. Сума фінансування: 19 890 грн. Тематичний напрям проєкту: міський простір.

Ініціативна група хоче задовольнити запит однієї з громад Івано-Франківської ОТГ, зокрема жителів Колодіївки, на проведення активного відпочинку та занять спортом на свіжому повітрі, шляхом облаштування озера та стадіону, розміщених у Колодіївці.

У літній хвилі міських грантів Франківська підтримали 7 проєктів 2
Конкурсна комісія

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: