fbpx

В Долину переїхала київська компанія "Дукор", яка виробляє дитяче і спортивне обладнання

Економіка 18:23, 09.04, 2022

Київська багатопрофільна компанія “Дукор” переїхала в Долину. На Прикарпатті підприємство збереже свою спеціалізацію і разом із тим має намір розпочати пошиття військової форми одягу та найбільш затребуваних на сьогодні інших необхідних речей.

Про це у мережі “Фейсбук” повідомив міський голова Долини Іван Дирів.

Керівник підприємства Богдан Думенко розповідає, що займатимуться також виробництвом і продажем дитячих і спортивних товарів, обладнання, вуличних меблів, м’яких модулів. При потребі – шитимуть для переселенців, якщо будуть замовлення.

“Головна стратегія зараз – запустити виробничий цех, – говорить Богдан Думенко. – Головне своє виробництво – виготовлення дитячих майданчиків – ми не змогли перевезти, бо воно знаходилося на окупованих територіях. В мирний час ми займалися виробництвом дитячого та спортивного обладання. Маємо два виробництва – вуличних дитячих майданчиків і пошивний цех, де ми шили дитячі модулі для дошкільного віку. Пошивний цех ми розгортаємо в Старій Долині, там маємо виробниче приміщення”.

Долинський міський голова Іван Дирів запевняє, що для підприємництва в громаді надалі відкриті двері. Тут забезпечать повне сприяння для оперативного запуску бізнесу. Адже це нові робочі місця і податкові надходження. “Бо навіть в умовах війни бізнес повинен працювати там, де це можливо, працювати більше, ніж будь-коли, платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони”, – зазначив він.

За детальнішою інформацією щодо релокації звертайтесь у відділ інвестицій і туризму управління економіки Долинської міської ради: 0979004366 (Наталія Диндин); 0666487043 (Олена Немец).

Якщо питання стосуються багатопрофільної компанії «Дукор» – можете звернутись безпосередньо до керівника підприємства: 0979398146 (Богдан Думенко).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: