fbpx

Відтепер з картки Приватбанку можна зняти готівку через каси магазинів

Економіка 15:07, 09.06, 2020

Комісія за сервісом відсутня, але можлива комісія згідно з тарифами карти.

Приватбанк розширив перелік сервісних послуг. Новий сервіс дозволяє отримати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі супермаркетів та в інших торгових точок, без необхідності використовувати банкомати. Максимальна сума зняття готівки – 500 гривень.

Про це повідомляє ДТ з посиланням на пресслужбу банку.

Наголошується, що скористатися послугою “Гроші на касі” можуть власники будь-якої дебетової картки Приватбанку (зарплатної, студентської, соціальної) картки різних платіжних систем.

Для того щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві необхідно оплатити товар банківською картою і повідомити касира про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки за одну транзакцію складає 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-код банківської картки.

Отримати готівку з картки Приватбанку можна в POS-терміналах 65 000 українських торгових точок (магазини, супермаркети, заправки WOG), підключених до сервісу “Гроші на касі”. Надалі новий сервіс буде розширювати партнерську мережу.

Наголошується, що комісія по сервісу відсутня. Можлива комісія згідно з тарифами карти (аналогічно банкомату).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: