fbpx

Власник Vodafone Україна поки не купуватиме "Івано-Франківськцемент" 

Економіка 13:26, 26.12, 2022

Азербайджанська NEQSOL Holding розраховує повернутися до угоди після закінчення війни, але ціну переглянуть. Завод оцінювали в $300−400 млн.

До початку війни NEQSOL Holding не встигла закрити угоду про купівлю “Івано-Франківськцементу”, повідомив у інтерв’ю НВ Бізнес регіональний директор NEQSOL в Україні Володимир Лавренчук.

За його словами, відновлення всіх угод, які вела група, можливо після закінчення військових дій.

«Наш інтерес до галузі залишається актуальним, — зазначив Лавренчук. — Ми дуже цінуємо наші партнерства, розуміння ситуації і готовність почекати можливості відновити наші перемовини».

Через війну активи всіх компаній в Україні значно здешевшали у зв’язку з військовими ризиками, матеріальними втратами, руйнуваннями, зміною ринків споживання, окупацією територій, блокуванням портів, додав топменеджер.

Як повідомляв КУРС, у 2021 році ПрАТ «Івано-Франківськцемент» на третину збільшив чистий прибуток у порівнянні з попереднім роком. Чистий прибуток компанії за 9 місяців склав 1,6 млрд грн

Основним видом діяльності підприємства є виробництво цементу – 97% від усієї реалізованої продукції. За звітний період на заводі виготовили 3 312 233 тонн цементу. На 30 вересня 2021 року у компанії працювало 2008 працівників.

11 листопада 2021 АМКУ дозволив власникам Vodafone Україна придбати «Івано-Франківськцемент»

Згідно з держреєстром, власником Івано-Франківськцементу залишається Микола Круць.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: