fbpx

ВО "Карпати" готується до запуску нового проєкту, до якого залучать 600 працівників

Економіка 15:14, 15.05, 2020

Державне підприємство ВО «Карпати» успішно відновило роботу у час карантину. Зараз працівники заводу задіяні на проєктах із виробництва кабельно-провідникової продукції для проєктів Skoda і Audi.

«На підприємстві створені всі умови для безпечної роботи. Перед її початком були продезінфіковані всі внутрішні та зовнішні площі заводу. Для працівників закуплені засоби індивідуального захисту – маски, рукавички, дезінфектори для рук. Де можливо, встановлені перегородки, щоби убезпечити працівників. Також нанесені розмітки для збереження соціальної дистанції. Приміщення підприємства регулярно прибирають, для цього навіть закуплена спеціальна техніка. Також прийнято рішення всім працівникам проводити температурний скрінінг і допускати до роботи тільки тих, які здорові», – розповідає генеральний директор ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.

За його словами, підприємство закупило для працівників майже 100 тис. масок та понад 10 тис. пар рукавичок. Загалом, ВО «Карпати» витратили 4,5 млн гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту працівників, дезінфікуючих засобів, спеціальної техніки для прибирання приміщень, інформує пресслужба ВО “Карпати”.

«Звісно, у цих непростих умовах працівники переживають, чи буде на підприємстві скорочення. Хочу вас запевнити, скорочення на заводі не буде. Підприємство під час карантину зуміло досягти домовленостей із нашими іноземними партнерами про відкриття нового проєкту із виробництва кабельно-провідникової продукції», – відзначив Дмитро Втерковський.

У новому проєкті, який розпочне роботу наприкінці липня – на початку серпня, буде задіяно 600 працівників, загалом на підприємстві працюватиме чотири тисячі робітників. Зараз на підприємстві проводяться підготовчі роботи для запуску нового проєкту.

«Ми розуміємо, що у цей непростий час наші працівники дорожать роботою. Тому ми все робимо для того, щоби вони і надалі були нею забезпечені, мали стабільну заробітну плату та всі передбачені законодавством соціальні гарантії. Ми дорожимо кожним працівником і зацікавлені в тому, щоби зберегти колектив», – говорить генеральний директор ВО «Карпати».

За його словами, є працівники, які зараз не задіяні в роботі підприємства. Проте їх не звільняють.

«Ці працівники знаходяться у простоях із збереженням двох третіх від базової зарплати. До речі, ті наші працівники, які зараз на обліку у центрах зайнятості, при бажанні зможуть повернутися на завод, коли відкриється новий проєкт. Ми завжди раді людям, які у нас працювали», – додав генеральний директор.

Дмитро Втерковський закликав працівників заводу не панікувати, не вірити плітками і бути впевненими у тому, що хоч як би складалася ситуація в Україні чи світі, менеджемент ВО «Карпати» все зробить для того, аби працівники відчували себе захищеними і мали роботу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: