fbpx

Як відкрити бізнес на карантині: Франківськ приєднався до платформи #StartBusinessChallenge

Економіка 18:16, 01.03, 2021

Івано-Франківськ нещодавно долучився до платформи допомоги у започаткуванні бізнесу в час карантину #StartBusinessChallenge.

Завдяки співпраці ГО «Офіс ефективного регулювання BRDO» та Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження 287 тисяч жителів Івано-Франківської міської територіальної громади зможуть використовувати зручні покрокові інструкції з відкриття бізнесу.

Необхідно лише відповісти на декілька простих запитань — і платформа видасть детальну персоналізовану інструкцію зі списком процедур, які необхідно пройти. А також список документів, які необхідно зібрати, щоб розпочати офіційну діяльність, інформують в Департаменті економічного розвитку.

На першому етапі Івано-Франківськ локалізував 74 кейси, серед яких коворкінг, магазин, фітнес-центр та школа програмування.

Усього на платформі #StartBusinessChallenge доступно 127 покрокових інструкцій з відкриття бізнесу, які згруповані у 14 кластерах.

Також передбачено 55 кейсів із актуальними рекомендаціями щодо роботи бізнесу в умовах карантину — там зібрані обов’язкові карантинні вимоги Кабінету Міністрів, а також рекомендації ВООЗ та інших міжнародних організацій.

Що таке #StartBusinessChallenge? Це державний інфосервіс, який безкоштовно надає повну й актуальну інформацію про те, як крок за кроком легально відкрити власну справу. Платформа інтегрована до державної онлайн-платформи Дія.Бізнес.

На платформі також зібрані рекомендації від КМУ, ВООЗ і міжнародних асоціацій щодо ведення бізнесу в умовах карантину. Це допомагає підприємцям створити безпечні умови роботи для своїх працівників і клієнтів.

Карантинними кейсами скористалися вже 2590 підприємців в Україні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: