fbpx

Як переказати гроші з Естонії в Україну?

Економіка 15:57, 17.07, 2023

ТОП найкращих способів переказу грошей з Естонії в Україну: Profee, TransferGo, Paysend, Wise. Швидкі перекази з картки на картку.

Зараз у мережі Інтернет з’являється все більше компаній, які дозволяють відправити гроші з Естонії в Україну. При цьому розміри тарифів і умови переказу грошей у цих компаній варіюються.

Сервіс порівняння грошових переказів FromTo.money підготував для вас добірку найкращих компаній для здійснення грошових переказів з Естонії в Україну. Для отримання більш детальної інформації про чинні курси і тарифи відвідайте сайт https://fromto.money/uk/perekaz-koshtiv/v-ukrainu.

1. Profee

Як переказати гроші з Естонії в Україну? 1

За допомогою Profee Ви можете швидко і без будь-якої комісії відправити гроші з Естонії в Україну.

Валюти

При здійсненні грошового переказу з Естонії в Україну Profee пропонує тільки одну валютну пару. Для оплати переказу використовуються євро, а для отримання – українська гривня.

Способи оплати та отримання переказу

Через систему Profee ви можете відправити гроші з Естонії в Україну з картки на картку або з рахунку на картку. Для надсилання грошей підійде рахунок у будь-якому банку Естонії або картки Visa чи MasterCard. Оплатити переказ з Естонії можна також за допомогою Apple Pay і Google Pay.

Швидкість зарахування грошей

Зарахування грошей на картку українського банку відбувається протягом всього декількох хвилин.

2. TransferGo

Як переказати гроші з Естонії в Україну? 2

TransferGo при перших двох грошових переказах з Естонії в Україну надає пільговий обмінний курс і не утримує комісію.

Валюти

Для здійснення переказу з Естонії можна використовувати дебетову картку, кредитну картку або рахунок в естонському банку. А для отримання переказу – Mastercard і Visa або рахунок в українському банку.

Способи оплати та отримання переказу

Для оплати трансферу з Естонії можна використовувати кредитну карту, дебетову карту або рахунок в естонському банку. А для отримання – картки Visa і Mastercard або рахунок в українському банку.

Швидкість зарахування грошей

При переказі грошей з естонської картки на українську зарахування відбувається протягом пів години. А при відправленні коштів з естонського рахунку на український процес займе до двох робочих днів.

3. PaySend

Як переказати гроші з Естонії в Україну? 3

За переказ грошей з Естонії в Україну PaySend стягує фіксовану комісію в розмірі 1,5 євро.

Валюти

За допомогою PaySend ви можете надіслати переказ з Естонії в євро. А в Україні гроші можна отримати або в гривнях, або в доларах.

Способи оплати та отримання переказу

PaySend надає можливість оплатити переказ з Естонії дебетовою або кредитною карткою. При цьому отримання трансферу може бути здійснено на картки Mastercard і Visa або на банківський рахунок.

Швидкість зарахування грошей

Якщо гроші надсилають на українську банківську картку, то час зарахування займе всього кілька хвилин. А якщо переказ здійснюється на банківський рахунок в Україні, то гроші, як правило, надходять того ж дня.

4. Wise (раніше TransferWise)

Як переказати гроші з Естонії в Україну? 4

Wise найчастіше пропонує вигідний валютний курс під час переказу грошей з Естонії в Україну, однак ця служба стягує комісію, розміри якої залежать від суми переказу.

Валюти

За допомогою Wise відправник з Естонії може оплатити переказ у євро та доларах. Адресат в Україні, своєю чергою, має можливість отримати кошти в гривнях, євро та доларах.

Способи оплати та отримання переказу

При надсиланні грошей з Естонії можна використовувати значний список варіантів зарахування коштів, включно з банківським рахунком, кредитними та дебетовими картками, прямим дебетуванням, iDeal або SOFORT. Грошові кошти будуть відправлені на банківський рахунок одержувача в Україні.

Швидкість зарахування грошей

Залежно від способу переказу грошей швидкість зарахування варіюватиметься від кількох хвилин до двох днів. Найшвидший варіант для відправки грошей в Україну – відправити гроші з естонської банківської картки.

Якщо у вас залишилися питання

Як найшвидше відправити гроші з Естонії в Україну?

Якщо Ви в пошуках найшвидшого способу надіслати гроші з Естонії в Україну – зробіть переказ з картки на картку, скориставшись пропозиціями відповідних компаній, що здійснюють грошові перекази онлайн. Гроші будуть доставлені одержувачу в Україні в межах декількох хвилин.

Як переказати гроші з Естонії в Україну з картки на картку?

Щоб перерахувати гроші з Естонії в Україну з картки на картку, слід скористатися послугами TransferGo, PaySend або Profee.

Як найвигідніше переказати гроші з Естонії в Україну?

Компанії, що виконують грошові перекази онлайн, встановлюють різні комісії та курси обміну валют. За допомогою сервісу FromTo.money ви зможете порівняти наявні пропозиції та підібрати найбільш вигідний спосіб переказу грошей з Естонії в Україну.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: