fbpx

"Якось виживемо": Франківськ готується прийняти бюджет 2020

Економіка 17:35, 12.12, 2019

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради заступниця міського голови Вікторія Сусаніна розповіла про особливості бюджету на 2020 рік.

Бюджет формувався з урахуванням двох сіл, що вже офіційно приєдналися до Франківська.

“Бюджет залишився на тому самому рівні, який був і у 2019 році, і 2018, і в 2017 роках. Так звана децентралізація в дії, – розповіла Сусаніна. – В нас бюджет на цей рік 2,9 млрд грн. Я думаю, що це стандартна цифра. Не можна сказати, чи це мало, чи багато, але маємо ті цифри, які маємо”.

Вона зауважила, що аналогічна ситуація спостерігається і в інших обласних центрах.

Навантаження на міський бюджет залишається на рівні попередніх років. Зокрема, досі не вирішене питання утримання ПТУ та пільгового проїзду у громадському транспорті. За словами Сусаніної, ці категорії мають забезпечуватись з державного бюджету, однак у Франківську їх досі покриває місто. Окрім цього, до навантажень на міський бюджет додалося 10 мільйонів гривень на працівників соцзахисту.

Наступного року доходи міського бюджету становитимуть 2 599 078 100 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 2 491 530 800 гривень та доходи спеціального фонду – 107 547 300 гривень. Освітня, медична та інші субвенції, бюджет розвитку – 50 млн грн. Видатки із загального фонду – 2 млрд 5 млн грн, зі спецфонду – 514 млн грн, міськрада – 68 млн грн. Щодо фінансування – із загального фонду на бюджет розвитку мають передати 281 млн, кредит НЕФКО – 125 млн і погашення місцевого боргу – 202 млн грн – за умови, якщо буде другий транш кредиту. В іншому разі місту доведеться погасити лише половину кредиту.

Марцінків зауважив, щоб все комунальне майно, яке є «баластом» для міста, продавалося через платформу Прозорро.

Насамкінець звіту Сусаніної Марцінків додав: “Якось виживемо”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: