fbpx

Юрій Филюк презентував "Промприлад.Реновація" в Палаті Лордів у Лондоні

Економіка 20:11, 18.06, 2019

Презентував інноваційний центр "Промприлад.Реновація" Юрій Филюк в рамках зустрічі "SMEs development in Ukraine small steps to big results".

НА ФОТО: Юрій Филюк у Лондоні. Фото з сторінки Юрія у Фейсбук.

“Маю цікавий новий досвід – щойно презентував “Promprylad.Renovation” в Палаті лордів Великої Британії”, – повідомив у мережі засновник проекту Юрій Филюк.

Юрій Филюк презентував "Промприлад.Реновація" в Палаті Лордів у Лондоні 1

Організатори події з українського боку — C.A.S.E.S International. З боку Великобританії – лорд Девід Еванс, розповів він КУРСу.

Однією з цілей події є презентація історій успіху малого та середнього бізнесу в Україні, щоб залучити нових партнерів та інвесторів.

Інвестори за один вечір вклали 22 мільйони в проєкт Промприлад.Реновація

“Ініціатива C.A.S.E.S International займається розвитком малого і середнього бізнесу в Україні. Запросили виступити. Погодився, полетів, – повідомив деталі Юрій Филюк. – Велика мета поекту – налагодження стосунків з Британією, перш за все на урядовому рівні. І конкретно в контексті розвитку бізнесу. Наш проект цікавий і ширший, ніж просто про Україну, тому ми його як один з найкращих кейсів вирішили тут представити”. 

Також на зустрічі у Лондоні представив свій бізнес відомий готельєр з Івано-Франківська Едуард Кодзаєв.

Зустріч в Палаті Лордів пройшла в рамках ініціативи “SMEs development in Ukraine small steps to big results” – “Розвиток МСП в Україні: невеликий крок до великих результатів”. Зустріч є одним із заходів з реалізації Стратегії розвитку МСП в Україні до 2020 року. 

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: