fbpx

Західноукраїнський офіс юридичної компанії MORIS очолив Денис Іщук

Економіка 18:45, 13.06, 2022
НА ФОТО: Денис Іщук - адвокат, член Асоціації правників України

Керівником Західноукраїнського офісу відомої юридичної компанії MORIS, який знаходиться в Івано-Франківську, став адвокат, член Асоціації правників України Денис Іщук. Його попередниця на посаді – Оксана Кобрин – залишається у команді компанії і буде займатися іншими проєктами.

З початком бойових дій команда MORIS переїхала до Івано-Франківськарідного міста для більшості партнерів та частини юристів. Тут вони активно долучилися до волонтерської діяльності, зокрема до створення Координаційного Центру #SaveUkraineNow, а деякі юристи поповнили лави ЗСУ.

«У нас завжди був офіс тут, в Івано-Франківську, і ми завжди відчували, що можемо зробити тут набагато більше. Зараз відбувається перерозподіл трудового ресурсу і релокація бізнесу. Такий час, що присутність бізнесу тут зростає дуже швидкими темпами, і ми розуміємо, що якраз на цій хвилі ми можемо бути надійним і ефективним партнером для бізнесу», – каже Денис Іщук.

Пріоритетним завданням Західноукраїнського офісу MORIS є підтримка бізнесу в Івано-Франківську та на заході України. Зараз юристи компанії зосередилися на допомозі клієнтам у дотриманні законодавчих вимог, пов’язаних з міжнародною діяльністю.

«В ці складні часи змінюється законодавство і українське, і європейське. Зараз в Україні найбільших змін зазнають сфери оподаткування, нерухомості, трудового права; пристосовуються до нових реалій і конкурентне право, і міжнародна торгівля тощо. Остання, власне, зазнає значних трансформацій, оскільки стосується змін в європейському правовому полі, адже в основному якраз зараз відбувається скасування мит і квот на український експорт, що дає більше можливостей для нашого бізнесу. Але все це вимагає дуже швидких реакцій. Тому ми зосереджуємося власне на тому, щоби розвивати напрямки, які відповідатимуть викликам часу сьогодні», – зазначає Денис Іщук.

Окрім підтримки бізнесу, пов’язаного з експортом та логістикою, MORIS має досвід консультування ІТ-компаній. З огляду на особливості їхньої роботи та беручи до уваги нові ефективні інструменти Дія.Сіті, юристи мають на меті посилити юридичний супровід ІТ-компаній, які активно концентруються в Івано-Франківську та розвивають ІТ-кластер.

Також юристи MORIS розробляють механізми фіксації збитків, спричинених бойовими діями, для їх подальшого стягування, коли для цього з’являться відповідні можливості.

«Ми бачимо, що все більше з’являється різних ініціатив і міжнародних партнерів з приводу вже повоєнної відбудови України. Ми розуміємо, що зараз ми повинні виконувати свою «домашню роботу» і готуватися до того, що рано чи пізно іноземні інвестиції зайдуть в Україну, і ми маємо створити таку інфраструктуру для бізнесу, яка дозволить міжнародним партнерам працювати за зрозумілими для них інструментами і механізмами», – пояснює Іщук.

Денис Іщук - керівник Західноукраїнського офісу Moris
Денис Іщук, керівник Західноукраїнського офісу MORIS

«Загалом, війна сильно вплинула на юридичний бізнес, в принципі як і на будь-який інший. Багато людей переїхало у більш безпечні місця – хтось переїхав на захід України, хтось виїхав за кордон, ділова активність знизилась, і юридичний бізнес має уже не ті показники, які були до війни. Проте зараз поступово ця активність відновлюється, тому ми з позитивом дивимося у майбутнє», – каже Денис Іщук.

До речі, центральний офіс компанії MORIS поступово відновлює роботу в Києві. Найближчим часом частина команди з Івано-Франківська повернеться до столиці.

Довідка:

Денис Іщук народився у 1988 році у місті Шяуляй (Литва).

У 2013 році здобув вищу юридичну освіту в НУ «Юридична академія ім. Я. Мудрого» у Харкові.

Член Асоціації правників України, адвокат.

Має значний досвід у юриспруденції, працював провідним спеціалістом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також обіймав керівні посади юридичних департаментів в банківських установах.

Протягом останніх трьох років був співзасновником та директором фінансової компанії.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: