fbpx

"Жодних нових податків на картки", - податкова спростувала фейк

Економіка 09:52, 20.02, 2020

19,5% податку за отримані на банківську картку гроші. В медіа днями поширювалася інформація про те, що в Україні нібито вводять новий податок на грошові перекази на банківські картки. ДПС офіційно спростувала цю інформацію.

“Жодних нових податків не вводиться! Інформація про те, що вводиться новий податок і тепер будуть оподатковуватися всі кошти, які надходять на приватні картки, не відповідає дійсності. Оподаткування буде здійснюватись виключно у випадках, досі передбачених чинним законодавством.

Звертаємо увагу, що інформація про банківські рахунки звичайних фізичних осіб (які не є ФОПами) може бути надана банком тільки: за запитом ДПС – про наявність банківських рахунків, за рішенням суду – про рух коштів або про будь-яку іншу інформацію щодо рахунку. Тому, якщо ДПС дізнається номер рахунку фізичної особи, то для розкриття більш детальної інформації щодо нього (про рух коштів тощо) зобов’язана звернутися до суду”, – заявили в податковій службі.

Також сьогодні голова ДПС Сергій Верланов ще раз спростував фейк у “Сніданку з 1 плюс 1″.

“Інформація про нібито те, що перерахування коштів із картки на картку оподатковується: хочу всім сказати і заспокоїти, що це неправда”, – сказав він.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: