fbpx

200 операцій на відкритому серці: Франківську ЦМКЛ підсилили лікарі-переселенці

Здоров'я 19:19, 29.12, 2022

Івано-Франківська ЦМКЛ прийняла на роботу лікарів-переселенців, які підсилили відділи і разом із франківськими колегами розвинули лікувальні напрямки.

Про це, підсумовуючи рік, розповів генеральний директор ЦМКЛ Тарас Масляк.

ЦМКЛ – одна з найпотужніших лікарень в кардіохірургії, наголосив він:

“Ще більшого розвитку відділення дістало під час війни, бо до нас переїхали працювати кардіохірурги з інших областей з новими методиками операцій. Кількість пацієнтів та операцій збільшилась вдвічі. За цей рік було проведено 200 операцій на відкритому серці. До ЦМКЛ також приїжджали кардіохірурги з Польщі, незабаром приїдуть колеги з Австрії, які будуть з нашими спеціалістами співпрацювати та обмінюватись досвідом”.

Нагадаємо, кардіологи з Франківської ЦМКЛ пройшли стажування у польській клініці

200 операцій на відкритому серці: Франківську ЦМКЛ підсилили лікарі-переселенці 1

“На дуже високому рівні розвитку в ЦМКЛ хірургічне відділення. Завідувач Анатолій Богуш і його команда є лідерами з якості лікування. Також судинна неврологія є одним із найкращих відділень в лікарні. Тут лікують інсульти та післяінсультні патології, а також здійснюють реабілітацію хворих”, – додав Масляк.

200 операцій на відкритому серці: Франківську ЦМКЛ підсилили лікарі-переселенці 2

Зараз розвивається і відділення офтальмології. До ЦМКЛ приїхав працювати лікар зі сходу України, який підтягнув молодих спеціалістів.

“Ми відкриваємо все нові відділення і напрямки. Зокрема, для прикладу, відділення голови і шиї. Тут працюють висококваліфіковані хірурги та спеціалісти, які теж мають багато напрямків та оперативних втручань”, – наголосив гендиректор ЦМКЛ.

КУРС писав: У Франківській ЦМКЛ офтальмолог зі США консультував пацієнтів з патологіями сітківки ока

За його словами, травматологічне відділення ЦМКЛ є найкращим в західному регіоні.

“Запорукою є те, що ми поєднали досвід і нові технології. У нас працює один із найкращих травматологів Лабенський Степан Васильович, який має великий досвід і професіоналізм. Крім того, молоді спеціалісти використовують нові методики операцій в травматології”, – відзначив Тарас Масляк.

200 операцій на відкритому серці: Франківську ЦМКЛ підсилили лікарі-переселенці 3

Дуже сучасним напрямком, який виводить ЦМКЛ на один рівень з лікарнями з-за кордону, є відділення медичної сервісної служби. Має 3 складові:

– медичний клінінг;

– догляд за пацієнтами (гігієна). Ми це перейняли в однієї з віденських клінік і створили такі послуги у нашій лікарні;

– переміщення і транспортування пацієнта та медичної документації.

200 операцій на відкритому серці: Франківську ЦМКЛ підсилили лікарі-переселенці 4

“Це відділення значно полегшує роботу медичних працівників і дисциплінує всі відділення як щодо чистоти лікарні, так і у напрямку медичної документації”, – похвалив підлеглих гендиректор.

Тарас Масляк додав, що в ЦМКЛ створили також відділення інфекційного контролю, де працюють нові спеціалісти: “Бачимо результати його роботи. У нас гарно працює і економічна служба, молоді спеціалісти якої слідкують за всіма нормами, наказами, нововведеннями в економіці і кроках в охороні здоров’я. Відзначу і роботу господарської служби лікарні. Того року ми оновили наш парк автомобілів швидких. Практично всі машини екстреної медичної допомоги, реанімобілі подарували наші колеги з-за кордону (з Австрії, Польщі і США)”.

КУРС писав, що у випадку блекауту для пацієнтів Івано-Франківської ЦМКЛ працюватиме польова кухня

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: