fbpx

26 працівників обласної служби "швидкої допомоги" пішли на фронт добровольцями

Здоров'я 12:12, 10.05, 2022

26 працівників обласного Центру екстреної медичної допомоги пішли захищати Україну на фронт.

З перших днів повномасштабного нападу росії працівники КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» добровільно мобілізувалися до лав Збройних Сил України та інших військових підрозділів, поінформував на сторінці медичного підприємства у фейсбуці керівник закладу Мирон Матейко.

«У період війни значна частина працівників медичних установ є «заброньованими» та не мобілізовуються, адже зобов’язані забезпечувати функціонування галузі на місцях. Проте двадцять шість працівників екстреної медичної допомоги прийняли рішення захищати Україну на фронті і відправилися на службу до військових підрозділів. Більшість із них добровільно відмовилися від своєї «броні», – повідомив Матейко.

За його словами, колектив закладу займається й іншою важливою для перемоги роботою: «Ми навчаємо невідкладній медичній допомозі на догоспітальному етапі, організували збір коштів на потреби ЗСУ, працюємо над допомогою тимчасово переселеним особам і активно долучаємося до багатьох волонтерських ініціатив».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: