fbpx

Андролог-сексолог Франківської ЦМКЛ про 5 проблем, з якими найчастіше звертаються чоловіки

Здоров'я 19:02, 10.08, 2023

В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні приймає андролог-сексолог. Лікар Ярослав Лукашевський назвав п’ять проблем, з якими найчастіше звертаються чоловіки.

На прийом до андролога-сексолога найчастіше приходять з такими проблемами:

  • Зниження лібідо (постійні конфлікти та сварки, відсутність любові та взаєморозуміння у стосунках ведуть до зниження сексуального потягу);
  • Втрата досягнення оргазму (або стерті оргастичні відчуття);
  • Передчасна еякуляція (буває вроджена і набута. Може з’являтись на фоні хронічних простатитів. Дуже часто відбувається при в’ялій ерекції);
  • Безпліддя;
  • Неприємні або болючі відчуття під час статевого акту.

Чому одні чоловіки ведуть повноцінне статеве життя до похилого віку, а інші в 30 вже мають проблеми? Андролог-сексолог Ярослав Лукашевський пояснює, що це залежить від генетичного рівня тестостерону:

«У всіх чоловіків з віком відбувається зниження цього гормону. Тому важливим є те, наскільки високим був його вихідний рівень і як він втрачатиметься.

Є випадки, коли протягом усього свого життя можна не відчути проблем з ерекцією. Але якщо чоловік народився з низьким вихідним рівнем тестостерону, то, починаючи з 30 років, такі проблеми настають. Тому одні пацієнти звертаються зі скаргами у молодому віці, а інші в похилому».

Як серйозний стресовий фактор на порушення ерекції впливає також війна, зазначає лікар.

Важливим є правильне обстеження і встановлення діагнозу, що є першочерговою причиною еректильної дисфункції.

Щоби перевірити чоловіче здоров’я і зголоситися на консультацію/обстеження до андролога-сексолога, телефонуйте у контакт-центр Консультативної поліклініки ЦМКЛ: +380951031030; +380670999111.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: