fbpx

Беруші для сну – вибираємо правильно

Здоров'я 16:32, 02.11, 2021

Слух людини залишається чутливим навіть під час сну. Зіпсувати нічний відпочинок може будь-який звук чи фоновий шум. Тому необхідно заздалегідь підготуватися і придбати спеціальні засоби, що допоможуть захистити сон від неприємних звуків і зайвого шуму. Для такої місії існують беруші, купити які можливо в інтернет-магазині, зокрема компанії “Слухові апарати”.

Види

За матеріалом виготовлення беруші можна розділити на:

  • Пінні – виготовляються із пінного поліуретану. Враховуючи те, що вушні канали мають індивідуальну форму і розмір, потрібно підібрати беруші саме за цими параметрами. Тому такі виробники, як Mask’s, виготовляють цілі набори для чоловіків і жінок, щоб мати змогу знайти ідеальну пару. Серед позитивних сторін цього виду виробів – ефективність зниження шуму, відкрита структура, підходять більшості користувачів. Разом з тим мають короткий термін експлуатації, погано фіксуються всередині.
  • Силіконові – матеріал відрізняється пластичністю, набуває форми входу у вушний канал, таким чином забезпечує максимальний захист від проникнення звуків та шуму. Зручні, легкі, але не пропускають повітря, тому може утворюватися конденсат.
  • Воскові – схожі за структурою на попередні, але виготовляються з іншого матеріалу. Так само закріплюються у вушній раковині, але проникнення повітря обмежене через особливості властивостей матеріалу. Гарно знижують шум, підходять тим, в кого малий вушний канал. Серед недоліків – малий термін придатності.

Також варто згадати про багаторазові вироби, що мають специфічну структуру. Всередині розташована втулка, що усуває ефект закладених вух та відлуння звуків.

Беруші для сну – вибираємо правильно 1

На що звернути увагу під час вибору?

Передусім варто враховувати наступні нюанси:

  • На пакуванні вказуються основні характеристики, серед них – рівень зниження шуму. Він вимірюється в дБ. Що вищий, то кращий захист.
  • На те, наскільки комфортно відчуватимуться беруші, впливає розмір стрижня, тобто тримача, і ергономічність матеріалу. Якщо він пластичний, то більш коректно прийме форму слухового каналу.
  • Розмір робочої частини. Під час використання вона знаходиться всередині слухового каналу. Тому від розміру залежать відчуття і ефективність.

Взагалі, щоб правильно підібрати беруші, краще брати кілька варіантів і пробувати. Поступово сформується поняття, які потрібно придбати, щоб підходили ідеально.

Беруші для сну допоможуть якісно відпочивати вночі, щоб ніякий шум не відволікав від важливого процесу. Однак варто знати, що існують протипоказання до використання, наприклад, вік до 3 років, непереносимість різних предметів у вусі, можлива алергічна реакція та ін. Тож потрібно виважено підходити до використання подібних засобів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: