fbpx

Через низьку вакцинацію освітян на Прикарпатті ковідом хворіють діти, – Руслан Савчук

Здоров'я 10:31, 14.10, 2021

Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук звертається до працівників закладів освіти щодо необхідності вакцинації проти COVID-19.

«Протягом минулих 10 тижнів спостерігається стабільний ріст захворюваності на COVID-19. Зокрема, щодня зростає кількість хворих дітей шкільного віку. Міністерство охорони здоров‘я України та Міністерство освіти і науки України рекомендують з 18 жовтня розпочати дострокові канікули, оскільки під час навчально-освітнього процесу діти контактують з великою кількістю людей, зокрема з людьми, які є невакцинованими. Тому дострокові канікули для школярів дозволять мінімізувати поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення кола контактування дітей з іншими особами, які потенційно можуть бути інфікованими COVID-19», – зазначив Савчук..

За даними Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, тижневий ріст захворюваності на COVID-19 серед дітей становить 31,11%. Минулого тижня в області за добу було підтверджено 30 випадків інфікування COVID-19 серед дітей, практично всі – діти шкільного віку.

«Варто зауважити, що багато випадків захворювання зафіксовані саме в тих територіальних громадах, де низькі темпи вакцинації як серед населення, так і серед працівників закладів освіти. Низьке охоплення вакцинацією працівників закладів освіти фіксується в шести територіальних громадах області», – зазначив Руслан Савчук.

До прикладу, в Косівській ОТГ провакциновано 43,36% працівників закладів освіти, а від початку пандемії на території громади зафіксовано 200 випадків інфікування COVID-19 серед дітей шкільного віку.

«Тому я вкотре наголошую на необхідності вакцинації проти COVID-19. Саме вакцинація освітян – це безпека та здоров‘я дітей», – закликав головний санітарний лікар області.

Нагадаємо, станом на 12 жовтня Прикарпаття залишається серед регіонів з найменшою кількістю вакцинованих освітян.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: